Koniec z wycinaniem kodów kreskowych!

, 20 listopada 2019, 23:35

Valeo Specialist Club to w 100% cyfrowy program lojalnościowy dla warsztatów samochodowych, który nie wymaga czasochłonnych i problematycznych czynności takich jak kolekcjonowanie faktur czy wycinanie i wysyłanie kodów kreskowych z opakowań. Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem Valeo Specialist Club to czym prędzej nadrób zaległości i zacznij zbierać punkty, które możesz wymienić na nagrody.

Pobierz aplikację Specialist Club na swojego smartfona

Aplikacja Specialist Club jest dostępna w sklepach App Store® i Google Play™. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło “Specialist Club”. Aplikację można znaleźć także na stronie internetowej www.valeoservice.pl/specialistclub – jej pobranie jest bezpłatne.

Łatwo się przyłączyć, łatwo zdobyć nagrodę… 

Aby zdobywać nagrody wystarczy wykonać trzy proste kroki:

1 krok: kod produktu zeskanować smartfonem lub wprowadzić online ręcznie (punkty natychmiast zostaną dodane do konta)
2 krok: na bieżąco sprawdzać liczbę punktów
3 krok: wykorzystać zgromadzone punkty do zamówienia nagród w sklepie, które zostaną wysłane bezpośrednio do warsztatu.
Nagradzane są zarówno zakupy części z sektora pojazdów osobowych jak i ciężarowych.

Ponadto dla użytkowników aplikacji Specialist Club przygotowywane są dedykowane promocje, które pozwolą na jeszcze efektywniejsze zdobywanie punktów i co za tym idzie, szybsze odbieranie nagród.

Wejdź na www.valeoservice.pl/pl/specialistclub po więcej informacji i zobacz nagrody, które możesz zdobyć dzięki programowi.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

SŁAWEK, 21 listopada 2019, 8:09 1 -1

MA TYLKO JEDNĄ WADĘ NIE DZIAŁA

Odpowiedz

Valeo Service Eastern Europe, 21 listopada 2019, 12:13 1 -1

Szanowny Panie Sławku,
jeśli napotkał Pan na problemy techniczne związane z programem Specialist Club to bardzo prosimy o kontakt z naszą infolinią pod numerami telefonu 801 8888 22, +48 222 70 00 70 lub o wysłanie wiadomości za pomocą formularza na stronie https://www.valeoservice.pl/ (zakładka kontakt). Pozdrawiamy, zespół Valeo Service Eastern Europe.

Odpowiedz

Tomek, 21 listopada 2019, 16:35 0 0

Potwierdzam kiepsko działa, mi udawało się zeskanować jeden kod kreskowy dziennie a potem komunikat ponów próbę i tak w kółko. Dałem sobie spokój szkoda nerwów.

Odpowiedz

Dolejlama, 21 listopada 2019, 19:49 1 0

Szkoda, że producenci części samochodowych nie mają takich ofert dla klientów końcowych.

Odpowiedz