Piąta edycja ProfiAuto PitStop za nami

, 20 listopada 2019, 5:00

Ponad 80 miast, 310 serwisów i ponad 6,5 tys. sprawdzonych samochodów. Tak wyglądała jubileuszowa, piąta edycja ProfiAuto PitStop. Akcja swoim zasięgiem objęła miejscowości w Polsce, w Czechach i na Słowacji. Kierowcy, którzy pojawili się w mobilnym punkcie PitStop, mogli bezpłatnie sprawdzić stan techniczny swoich samochodów.

ProfiAuto PitStop to seria bezpłatnych akcji dla kierowców, które każdego roku odbywają się w kilkudziesięciu miastach w kraju i u południowych sąsiadów. Celem akcji są ekspresowe, dokonywane przez specjalistów kontrole stanu technicznego samochodów.

Podczas akcji PitStop mechanicy sprawdzali układy i części, które bezpośrednio oddziałują na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Przyglądali się zawieszeniu, kontrolowali akumulator, ciśnienie w oponach i stan bieżnika, a także wycieraczki czy prawidłowe ustawienie świateł. Zwracali też uwagę na jakość płynów eksploatacyjnych, badali temperaturę wrzenia płynu hamulcowego oraz krzepliwość płynu chłodniczego.

Organizatorami akcji w 2019 roku byli: sieć ProfiAuto, lokalni partnerzy marki i mechanicy ProfiAuto Serwis oraz firmy ATE, DENSO, ENI, MANN-FILTER, OSRAM, VALEO i VARTA.

Kolejna odsłona wydarzenia ruszy już w marcu 2020.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!