Jak wybrać i zamówić najlepszą kasę fiskalną bez zbędnych formalności?

, 30 października 2019, 23:16

Wielu producentów przygotowało oferty urządzeń fiskalnych online dla warsztatów, jednak niektórzy z nich wyjątkowo ułatwiają proces wyboru i zakupu odpowiedniej kasy. Taką prostą ofertę stworzył dla swoich klientów Novitus. Dzięki specjalnej stronie internetowej www.kasawwarsztacie.pl wybór i zamówienie kasy online stają się bardzo łatwe i pozwalają zaoszczędzić przedsiębiorcom wiele czasu.

To tylko trzy proste kroki, aby bez inwestowania własnego czasu otrzymać dobrą ofertę. Zaczynamy od wyboru odpowiedniego urządzenia w prostym formularzu na stronie internetowej, po maksymalnie 3 dniach z warsztatem kontaktuje się jeden z najlepszych autoryzowanych partnerów Novitus, wystarczy wtedy wskazać dogodny termin instalacji urządzenia i już można cieszyć się najnowszą technologią online. W ramach takiej usługi przedsiębiorcy otrzymują także wsparcie od partnerów Novitus:

  • pomoc w zagadnieniach związanych z użytkowaniem drukarki fiskalnej lub kasy
  • pomoc w uzyskaniu zwrotu z Urzędu Skarbowego
  • szkolenie z obsługi urządzenia fiskalnego
  • programowanie oraz instalację drukarki lub kasy fiskalnej

Każde z urządzeń fiskalnych zakupionych przez stronę www.kasawwarsztacie.pl posiada aż 3-letnią gwarancję producenta, co pozwala spokojnie prowadzić biznes i nie skupiać się na kwestiach kosztów przyszłych usług serwisowych.

O atrakcyjności tej oferty nie stanowi jedynie wygoda. Novitus oferuje także wyjątkowe urządzenia fiskalne, posiadające funkcje, jakich nie mają żadne inne kasy na rynku. Chodzi przede wszystkim o wystawianie faktur VAT, parkowanie paragonów z notatkami, szybkie raportowanie i wiele innych przydatnych funkcji. Na dotykowym ekranie LCD zaprogramowane jest tylko to co potrzebne w warsztacie. Dzięki tym funkcjom prowadzenie biznesu i rozliczenia z klientami biznesowymi są możliwe wyłącznie na kasach, bez inwestowania w dodatkowe urządzenia, drukarki czy komputery. Aż dwie kasy Novitus oferują takie funkcje. Są to urządzenia NEXT oraz ONE. Obie kasy są wyposażone w wysokiej klasy ekrany dotykowe, zupełnie jak w tabletach. System Android oferuje wiele dodatkowych narzędzi pomagających w codziennym zarządzaniu, m.in. możliwość obsługi skrzynki e-mail, prowadzenie kalendarza, a nawet odtwarzanie multimediów z Internetu.

Dla przedsiębiorców preferujących bardziej tradycyjne rozwiązania, Novitus poleca kasę fiskalną Novitus NANO Online, która dzięki swoim niewielkim rozmiarom oraz wytrzymałej baterii jest w stanie pracować niemal w każdych warunkach bez konieczności podłączania urządzenia do źródła zasilania. Oparta jest ona o tradycyjną klawiaturę zabezpieczoną specjalną warstwą silikonową przed zabrudzeniem i zalaniem, a dodatkowe podświetlenie klawiszy sprawdza się przy ograniczonym dostępie światła podczas pracy. Oczywiście każda z oferowanych na stronie internetowej drukarek i kas spełni oczekiwania właścicieli warsztatów oraz wymogi formalne związane z rejestracją sprzedaży usług oraz części zamiennych na paragonie. Wraz z urządzeniami fiskalnymi, Novitus oferuje także promocyjny pakiet akcesoriów oraz usług w specjalnych cenach. Kasy Novitus współpracują bez problemu z modemami GSM oraz WiFi, jednak dzięki sprzętowemu portowi LAN kasy nie są zdane na kaprysy sieci bezprzewodowych i w stabilny sposób łączą się z Internetem.

Wraz z urządzeniami Novitus oferowana jest także usługa NoviCloud. Jest to innowacyjna aplikacja chmurowa dostępna w przeglądarce internetowej i aplikacji mobilnej. Warto archiwizować w NoviCloud bazę kasy dla bezpieczeństwa swoich danych i korzystać z funkcjonalności chmury NoviCloud dla monitorowania i zarządzania biznesem z dowolnego miejsca na ziemi. System poza analizą sprzedaży czy programowaniem bazy towarowej, już niedługo pozwoli przedsiębiorcom na definiowanie własnych promocji ilościowo-wartościowych i kuponowych.

Wszystkie oferowane przez Novitus kasy i drukarki online należą do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power, czyli do linii urządzeń o niespotykanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu powyżej 500MHz, ogromna pamięć wewnętrzna oraz 256MB pamięci operacyjnej. Pamięć fiskalna jest teraz 100x bardziej pojemna niż w urządzeniach z kopią elektroniczną. Bazy towarowe w urządzeniach Online Power to 20 i 50 tysięcy, a nawet 1 milion kodów w wybranych urządzeniach.  System LINUX gwarantuje stabilną pracę, a nowa platforma sprzętowa daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł TPM oraz dwustronna autentykacja – rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach urządzeń na świecie. Urządzenia współpracują także ze wszystkimi nowoczesnymi terminalami płatniczymi bez dodatkowej konfiguracji, wystarczy tylko połączyć oba urządzenia.

Warto sprawdzić co przygotował Novitus dla warsztatów na stronie www.kasawwarsztacie.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!