Konkurs Hengst Filter – wyniki

, 12 listopada 2019, 9:25

Przedstawiamy listę zwycięzców konkursu, w którym nagrody zostały ufundowane przez firmę Hengst Filter.

Bez względu na to, czy na filtrze tłoczone jest logo producenta pojazdu czy własne logo Hengst Filter, renoma dostawcy OE zobowiązuje do nieustannego utrzymywania najwyższych standardów produkcji i niezawodności działania filtrów Hengst, nawet w trudnym jesienno-zimowym okresie wzmożonej pracy wszystkich części samochodowych.

Pytanie konkursowe brzmiało:

W 2-3 zdaniach napisz czy po okresie gwarancji pojazdu wybierasz/polecasz części oryginalne (OES) czy sprawdzone zamienniki i dlaczego?

Decyzją konkursowego jury, złożonego z przedstawicieli firmy Hengst oraz redakcji, najlepszych odpowiedzi udzielili następujący uczestnicy:

  • Maciej Gronikowski
  • Marcin Miłek
  • Adam Karpiel
  • Ryszard Wegner

Fundator zdecydował się nagrodzić aż 4 osoby, a nie jak pierwotnie zakładano 3. Dziękujemy uczestnikom za liczny udział w konkursie oraz kreatywność 🙂

Do każdego zwycięzcy trafi jesienny zestaw od Hengst Filter, który składa się z następujących elementów:

  • 1 x bluza z kapturem Hengst Filter (do wyboru rozmiar M, L, XL lub XXL)
  • 1 x czapka Hengst Filter
  • 1 x torba na zakupy Hengst Filter

Konkurs trwał od 31 października do 6 listopada 2019 r.

Zwycięzcom gratulujemy. Nagrody zostaną wysłane pocztą.

Zapoznaj się z regulaminem >

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 1 listopada 2019, 21:06 0 -4

Jak po okresie gwarancyjnym tak i dłuższej eksploatacji samochodu kupuję części oryginalne. Nowe części zapewniają mi bespieczeństwo i dłuższą bezawaryjną jazdę.
Kupując zamienniki niejednokrotnie przepłacamy musząc po krótkiej eksploatacji kupić oryginalne.

Odpowiedz

sivy1977, 1 listopada 2019, 21:35 4 0

Z doświadczenia mogę śmiało polecić zamienniki, oczywiście renomowanych firm i po okresie gwarancji producenta pojazdu. Wyspecjalizowani i sprawdzeni producenci często nie odbiegają jakością swoich produktów od tych deklarowanych przez marki pojazdu a nawet mogą śmiało z nimi rywalizować jakością i często sporo niższą ceną. Nawet są dostawcami swoich produktów na pierwszy montaż ( logo wtedy jest marki z montażu)

Odpowiedz

Adam szczekocki, 3 listopada 2019, 21:39 0 0

Zdecydowanie zamiennik tańszy o niebo jakościowo zdecydowanie lepszy a do często też stosują zamienniki przy filtrach typu wkład.polecam regularnie je wymieniać, Adam Szczekocki

Odpowiedz

Redakcja, 4 listopada 2019, 8:38 0 0

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres email: konkurs@motofocus.pl

Odpowiedz

Roman, 6 listopada 2019, 19:24 1 0

Są proste zasady w utrzymaniu dobrej kondycji pojazdu. Nie oszczędzać za wszelką cenę na ekspoatacji, ponieważ to się zemści , zwłaszcza jeżeli chodzi o filtry. Przykład : Słabej jakości filtr paliwa nie ma tak efektywnej filtracji co filtr renomowanej firmy zwłaszcza w okresie jesienno zimowym. Filtr oleju słabej jakości potrafi przepuścić więcej zanieczyszczeń niż nam się wydaje. Filtr powietrza słabej jakości potrafi się wywinąć i zostać wciągnięty przez układ. Wniosek : Na filtrach nie należy oszczędzać aby otrzymać wymierne korzyści z ekspoatacji pojazdu.

Odpowiedz