Tysiące prób w pogoni za tytułem Eksperta

, 24 października 2019, 0:30

Ponad 3 500 wypełnień, 160 tysięcy zdobytych punktów i 13 tysięcy minut spędzonych na rozwiązywaniu testu. Te liczby dobitnie świadczą o tym, jaką dużą popularnością cieszy się nasz Trening Wiedzy. Każdy mechanik lub handlowiec, który jeszcze tego nie zrobił może wziąć udział i pobrać unikalny certyfikat.

Zgodnie z zapowiedzią, postanowiliśmy nagrodzić najlepszych uczestników drugiego etapu naszego treningu upominkami. Drugi etap trwał od 20 września do 23 października 2019 r. W Treningu dla handlowców najlepsze rezultaty osiągnęli użytkownicy o następujących nickach:

Nick Wynik Czas
Barrakketh 84 pkt 136.783
Derek 84 pkt 186.097
Adam 81 pkt 156.385

W gronie handlowców wciąż nikomu nie udało się jeszcze osiągnąć maksymalnego wyniku punktowego (96), co pokazuje jak wysoki poziom trudności prezentuje nasz Trening.

W Treningu dla mechaników najlepsi byli:

Nick Wynik Czas
Windsurfing 96 pkt 136.927
Derek 96 pkt 185.652
mtechnic 90 pkt 106.228

Użytkownik Windsurfing powtórzył swój sukces z I edycji Treningu i ponownie osiągnął maksymalną liczbę punktów. Tym razem jego wyczyn powtórzył jednak kolejny uczestnik, Derek, notując jednak nieco gorszy czas.

Każdy z wyżej wymienionych uczestników otrzyma od nas upominek – termoaktywny kubek z logo MotoFocus oraz tytułem „Rekomendowany Mechanik 2019” lub „Rekomendowany Handlowiec 2019”. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową w celu ustalenia adresu wysyłki nagród.

Gratulujemy zwycięzcom, a reszcie przypominamy, że nasz trening wiedzy jest nadal  aktywny. Nadal każdy kto uzyska w nim odpowiednią liczbę punktów, może pobrać unikalny Certyfikat. Jak dotąd minimum to spełniło już ponad tysiąc uczestników. Pamiętaj, że jeżeli nie uda Ci się osiągnąć dobrego rezultatu za pierwszym razem, możesz spróbować ponownie dowolną liczbę razy.

Trening wiedzy to nie tylko dobra zabawa, ale i narzędzie przydatne w prowadzeniu biznesu. Przygotowaliśmy listę pomysłów na wykorzystanie naszego Treningu w pracy warsztatu lub punktu handlowego. Artykuł na ten temat znajdziesz tutaj.

Kliknij, aby przejść do treningu wiedzy

Jeżeli jesteś zainteresowany, aby i Twoje pytania pojawiły się w „Treningach Wiedzy” napisz o tym na adres: biuro@motofocus.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!