Żarówki i wycieraczki marki Eurorepar: jesienne nowości w ofercie warsztatów Eurorepar Car Service

, 22 października 2019, 9:24

Oferta marki Eurorepar poszerzyła się o nowe produkty szczególnie popularne w okresie przygotowań pojazdów do sezonu zimowego. Nowe gamy wycieraczek oraz żarówek pokrywają 90% zapotrzebowania parku pojazdów.

Na gamę żarówek Eurorepar składa się 18 numerów katalogowych (16 żarówek i 2 zestawy). Są to żarówki reflektorów głównych, lamp kierunkowskazów, oświetlenia wnętrza i inne.

Gama wycieraczek to 11 referencji płaskich piór przednich z zestawami łączników. Zaledwie 4 łączniki zapewniają dopasowanie do 12 typów mocowania. Dzięki temu wycieraczki pasują do ponad 2 500 modeli samochodów wszystkich marek. Wycieraczki są wyposażone w zintegrowany spojler, który wpływa na lepszy docisk pióra podczas pracy.

Szczegółowe informacje na temat gamy produktów Eurorepar, zawierającej ponad 12 000 referencji, od niedawna można znaleźć na facebookowym profilu międzynarodowej sieci warsztatów samochodowych Eurorepar Car Service. Dostępne są tam również informacje na temat promocji w warsztatach sieci oraz porady eksploatacyjne. Szczegóły na: https://www.facebook.com/ERCSPL/

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!