Maty wejściowe firmy MEWA

, 21 października 2019, 14:42

Czyste i estetyczne wejście do siedziby firmy i recepcji z pewnością stanowi jej wizytówkę i obraz, jaki utrwali się w pamięci odwiedzających ją klientów. Ważne jest zatem pierwsze wrażenie. 

 

Pogoda jest wprawdzie jeszcze nie całkiem jesienna, ale niebawem mogą pojawić się opady deszczu czy śniegu, powodujące, iż posadzka w zakładzie czy w warsztacie będzie zanieczyszczona naniesionym błotem przez co niebezpiecznie śliska. Dotyczy to także przejść z warsztatu do pomieszczeń wewnątrz budynku, posadzek w pomieszczeniach handlowych czy biurowych, jak też schodów i wind.

Czystość w takich miejscach mogą poprawić maty wejściowe firmy MEWA, zapobiegając roznoszeniu brudu czy śniegu, a warstwa spodnia ma własności antypoślizgowe i sprawia, że maty nie ślizgają się na posadzce i nie powodują powstawania fałd podczas ich układania.

Maty wejściowe MEWA są odporne na ścieranie. Podobnie, jak i inne tekstylia przemysłowe oferowane są przez firmę MEWA do wynajęcia. Użytkownik nie musi troszczyć się o ich czyszczenie lub wymianę – wykonuje to za niego MEWA, dostarczając w ustalonych terminach czyste, ekologicznie wyprane maty i odbierając brudne maty do czyszczenia. Maty pozwalają utrzymać w czystości posadzki zagrożone zabrudzeniem przez błoto, śnieg, oleje, tłuszcze itp.

Maty do wynajęcia oferowane są w trzech rozmiarach (75 x 85 cm, 85 x 150 cm oraz 115 x 240 cm) oraz w trzech kolorach: antracytowym, brązowym i niebieskim.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!