A Ty co myślisz o przełączalnych pompach cieczy?

, 9 października 2019, 23:59

Coraz bardziej restrykcyjne normy ograniczające emisję spalin wymuszają na konstruktorach silników, opracowanie sposobu na szybkie osiąganie roboczej temperatury pracy, a walka o każdy kilogram wagi pojazdu zachęca producentów do coraz szerszego stosowania tworzyw sztucznych.

Wszędzie tam, gdzie konstrukcja pompy to umożliwia, firma HEPU® stosuje metalowe wirniki, dzięki czemu mechanicy często mówią nam, że pompy HEPU® są lepsze niż oryginał. Nieco więcej o przełączalnych pompach cieczy i przyszłości układów chłodzenia napisaliśmy tutaj, ale jesteśmy ciekawi co Wy myślicie o tych rozwiązaniach?

Pytanie konkursowe:

Czy uważasz, że „przełączalne” pompy cieczy są genialnym czy kłopotliwym rozwiązaniem? Obroń swoją opinię w maksymalnie 3 zdaniach.

Odpowiedzi należy przesyłać na adres: konkurs@motofocus.pl

Konkurs trwa od 10 do 16 października 2019 roku. Wyniki zostaną opublikowane do godziny 16:00 w poniedziałek 21 października 2019 roku.

Do wygrania jeden z trzech zestawów gadżetów od HEPU® Racing Team, a w każdym z nich:

  • zestaw 2 T-shirtów HEPU® Racing Team (rozmiar L),
  • kubek HEPU® Racing Team,
  • okulary przeciwsłoneczne HEPU® Racing Team,
  • czapka z daszkiem HEPU®.

Nagrody trafią do 3 osób, których odpowiedzi na pytanie konkursowe okażą się najlepsze w opinii konkursowego jury (członków redakcji oraz przedstawicieli firmy HEPU).

Zapoznaj się z regulaminem >

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!