Usprawnienia aktualizacji danych KYB w TecDoc

, 2 października 2019, 14:49

KYB zapowiada dalszą poprawę jakości przekazywania swoich danych i ich widoczności w systemie TecDoc. W sierpniu ogłoszono, że KYB zachowuje status dostawcy grupy A dla TecAlliance – aby móc go otrzymać należy zagwarantować zgodność opisów produktów z normami TecAlliance w co najmniej 99%.

Ponadto, KYB zostało wybrane do wzięcia udziału w programie pilotażowym TecAlliance, w ramach którego nowe informacje dodawane do TecDoc będą pojawiać się w systemie w ciągu 6 dni, co stanowi poprawę w stosunku do obecnej sytuacji czyli okresu półtora miesiąca. Projekt pilotażowy został uruchomiony w sierpniu 2019 roku.

– KYB to dostawca oryginalnego wyposażenia do 1 na 5 samochodów produkowanych na świecie, co oznacza, że wprowadzamy na rynek produkty jako pierwsi. W innych przypadkach dysponujemy oddziałami badawczymi zlokalizowanymi na całym świecie, dużym ośrodkiem badawczo–rozwojowym w Japonii oraz centrum montażowym i testowym we Francji. Możliwość dodawania nowych danych do systemu TecDoc w ciągu 6 dni jest kolejnym krokiem na drodze udostępniania produktów na rynku i uzyskiwania ich widoczności dla naszych klientów szybciej. – powiedział Jean Francois Huan, dyrektor generalny ds. zarządzania produktem w KYB Europe Aftermarket.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!