Unimetal startuje w konkursie Jakość Roku 2011

, 4 listopada 2011, 15:58

Firma Unimetal poinformowała, że jest uczestnikiem konkursu Jakość Roku 2011, przeznaczonego dla firm, które stawiają jakość jako jedną z głównych wartości przedsiębiorstwa.

Unimetal, promuje działania projakościowe, dlatego stworzył własny dział badań i rozwoju oraz wprowadził system ISO. Celem przedsiębiorstwa jest także utrzymanie wysokich standardów produkcji oraz zaangażowanie w stałe podnoszenie jakości przez pracowników przedsiębiorstwa.

Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest wydawca Biznes Raportu, ukazującego się w Dzienniku Gazecie Prawnej oraz dodatku Economy Life w Rzeczpospolitej. Za merytoryczną stronę odpowiada Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA, instytucja państwowa zajmująca się w naszym kraju kwestiami związanymi z jakością.

Dowiedz się więcej

Złoty medal dla linii Uniline Quantum
Złoty medal dla linii Uniline Quantum

Linie diagnostyczne z rodziny Uniline Quantum firmy Unimetal zostały nagrodzone Złotym Medalem MTP 2011. Doceniono ich jakość, innowacyjne systemy elektroniczne, nowoczesny interfejs, a także program automatycznego wykrywania rodzaju napędu, który umożliwia badanie pojazdów z napędem 4×4 i nierozłączalnymi mostami z automatycznym cyklem pomiarowym. Wyróżniony produkt został opracowany i wyprodukowany w oparciu o wymagania stawiane przez diagnostów […]

Unimetal zdobywcą tytułu Jakość Roku 2011
Unimetal zdobywcą tytułu Jakość Roku 2011

Firma Unimetal została wyróżniona spośród 250 przedsiębiorstw biorących udział w ogólnopolskim projakościowym konkursie, uzyskując tytuł Jakość Roku 2011. Unimetal został doceniony przez ekspertów z Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. w dziedzinie Innowacja za Linie Diagnostyczne z serii Uniline Quantum. Prezes Unimetal Sp. z o.o. – Jerzy Ćwiszewski w następujący sposób wypowiada się na temat […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!