Praktyczne ściągawki w filiach Inter Cars SA

, 2 listopada 2011, 13:39

Dział Marketingu Inter Cars SA stara się na bieżąco informować swoich klientów o nowościach w ofercie, dlatego też cały czas tworzone są różnego rodzaju katalogi oraz ulotki, które mogą być przydatne w codziennej pracy warsztatu.

Katalog Comma

W ostatnim czasie powstał między innymi bardzo praktyczny katalog produktów Commy na rok 2011/2012. Wewnątrz katalogu znaleźć można nowe standardy klasyfikacji oraz pełny wykaz olejów tej marki.

Katalogi w kształcie butli z logo Comma można znaleźć w filiach Inter Cars SA.

Katalog Inca – przydatne akcesoria na sezon zimowy

Kolejna ciekawa pozycja to katalog produktów marki Inca. Inter Cars SA szczególnie poleca produkty typu Side x Side, które mają charakter nie tylko rekreacyjno–sportowy, ale przede wszystkim użytkowy. Zamiatarki, przyczepki, pługi, a nawet solarko-piaskarki, które można dokupić do pojazdów typu UTV, ATV, mogą być przydatne w nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym.

Katalog Inca również można otrzymać w filiach IC.

 

Dowiedz się więcej

„Tygodniówki z warsztatówki”: 45. tydzień
„Tygodniówki z warsztatówki”: 45. tydzień

W 45. tygodniu 2011 roku, czyli od 7 do 12 listopada, w ramach akcji „Tygodniówki z warsztatówki”, zorganizowanej przez Inter Cars SA, można w atrakcyjnej cenie kupić zestawy do oczyszczania piast, diagnoskopy, zestaw składający się z montażownicy i wyważarki oraz inne produkty. Zestaw do oczyszczania piast dostępny jest w cenie 330 zł netto, zamiast 450 […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!