Nowość w ofercie lamp inspekcyjnych firmy M-TECH

, 18 września 2019, 13:40

Dla komfortu pracy mechaników ważne jest, aby lampa inspekcyjna nie była źródłem kolejnych kabli w warsztacie, dlatego też idealne rozwiązanie stanowią lampy inspekcyjne w formie lamp czołowych. Posiadają one niezależne zasilanie, jak baterie, akumulatorki ładowane przez złącze USB, stacje dokujące czy też power banki.

Oparte są o źródła światła technologii LED, które emitują białe, zbliżone do dziennego światło, neutralne dla ludzkiego oka, dlatego też nie męczy wzroku nawet po kilku godzinach pracy, a emitowane światło skutecznie pokrywa obszar roboczy.

Z uwagi na specyficzne i trudne warunki panujące w warsztacie muszą być odporne na uderzenia mechaniczne oraz szczelne przed pyłem i zalaniem różnymi płynami (IPX4).

M-Tech zaprezentował pierwszą lampę (model IL09), która została wyposażona we wbudowany LEDowy wskaźnik stanu akumulatora, który wskazuje aktualny stopień naładowania baterii. Dzięki temu, nie trzeba się już martwić, że światło zgaśnie w najmniej oczekiwanym momencie.

W modelu IL09 dodatkowym wyposażeniem jest funkcja powerbank, dzięki której możemy ładować urządzenia mobilne za pomocą portu USB oraz ekstremalnie wytrzymały zestaw akumulatorów o łącznej pojemności 5200 mAh.

Natomiast w modelu IL07 nowatorskie zastosowanie ruchomej soczewki pozwala na dopasowanie kierunku (padania) strumienia świetlnego do odpowiednich warunków.

Oba modele są polecane do użytku po zmroku – znacznie zwiększają widoczność osoby, przedmiotu lub pojazdu. Dodatkowym udogodnieniem jest elastyczna opaska na głowę z regulacją rozmiaru.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!