Rekomendowani mechanicy i handlowcy na start!

, 19 września 2019, 6:48

Nasz Trening wiedzy skierowany do mechaników oraz handlowców cieszy się olbrzymim zainteresowaniem, a liczba jego wypełnień idzie już nie w setki, a tysiące! Zgodnie z zapowiedzią, postanowiliśmy nagrodzić najlepszych trzech uczestników w obu kategoriach upominkami.

W Treningu dla handlowców najlepsze rezultaty osiągnęli użytkownicy o następujących nickach:

Wynik Czas Nick
90 pkt 173.14 s Quest
84 pkt 151.53 s Iglotkz
78 pkt 136.78 s Kamil1991

Jak widać w tej kategorii jest jeszcze pole do pracy, gdyż żadnemu z uczestników nie udało się osiągnąć maksymalnej liczby punktów. Być może ta sztuka uda się komuś w II etapie rywalizacji, który rusza już dziś.

W Treningu dla mechaników najlepsi byli:

Wynik Czas Nick
96 pkt 159.27 s Windsurfing
90 pkt 91.90 s Iglotkz
90 pkt 136.91 s rafal

Użytkownik o nicku Windsurfing wypełnił Trening wiedzy bezbłędnie. To jedyne takie wypełnienie na łącznie ponad dwa tysiące podjętych przez naszych Czytelników prób. Uczestnicy spędzili na wypełnianiu Treningów wiedzy łącznie ponad 5 600 minut, co można by nieco żartobliwie przełożyć na 12 dni roboczych pracy warsztatu. Łącznie nasi uczestnicy zdobyli 62 tysiące punktów w obu treningach. To wszystko w niespełna trzy tygodnie, gdyż pierwszy etap naszego quizu wystartował pod koniec sierpnia.

Co dalej?

Każdy z wyżej wymienionych uczestników otrzyma od nas upominek – termoaktywny kubek z logo MotoFocus oraz tytułem „Rekomendowany Mechanik 2019” lub „Rekomendowany Handlowiec 2019”. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową w celu ustalenia adresu wysyłki nagród.

Kolejny zestaw upominków czeka na uczestników, którzy okażą się najlepsi w drugim etapie. Startuje on dziś i potrwa do 23 października 2019 r. Czy komuś uda się przebić wyniki nagrodzonych uczestników? To prawdziwe wyzwanie dla branżowych ekspertów.

Nasz trening wiedzy pozostaje zatem aktywny. Nadal każdy kto uzyska w nim odpowiednią liczbę punktów, może pobrać unikalny Certyfikat. Jak dotychczas, w aż 636 wypełnieniach Treningu uczestnicy przekroczyli minimalną liczbę punktów, uprawniającą do pobrania certyfikatu (jest to 50 pkt). Nie udało się za pierwszym razem? Nic straconego! Możesz próbować ponownie dowolną liczbę razy. Z pewnością nie tylko poprawisz wówczas swoją pozycję w rankingu, ale także poszerzysz swoją wiedzę.

Kliknij, aby przejść do treningu wiedzy

Jeżeli jesteś zainteresowany, aby i Twoje pytania pojawiły się w „Treningach Wiedzy” napisz o tym na adres: biuro@motofocus.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Iglotkz, 19 września 2019, 21:36 0 0

Brawo mistrzu ;)

Odpowiedz

Kasior, 21 września 2019, 14:11 1 0

Piękna postawa - gratulacje jednego mistrza dla drugiego : )

Odpowiedz