Nowe lampy warsztatowe Philips

, 27 października 2011, 13:22

Philips opracował trzy nowe lampy warsztatowe, oparte na technologii LED, dzięki czemu tworzą bezpieczniejsze warunki pracy i nie męczą wzroku. Lampa kieszonkowa jest praktyczna i mobilna, lampa zasilana z sieci 230V skutecznie oświetla trudno dostępne miejsca, zaś lampa z ładowarką emituje zarówno białe, jak i niebieskie światło i może działać nawet 6 godzin przed ponownym podłączeniem do stacji dokującej. Wszystkie trzy lampy warsztatowe emitują naturalne, białe światło, a dzięki specjalnej obudowie są odporne na czynniki mechaniczne, pył, kurz, wilgoć i rozpuszczalniki chemiczne.

Lampa kieszonkowa

Wyposażona jest w sześć diod LED, emitujących mocne, białe światło. Trzy baterie AAA zapewniają czas działania do 11 godzin. Jej dodatkową zaletą jest możliwość przypięcia jej do ubrania dzięki specjalnemu zaczepowi.

Lampa 220V

Charakteryzuje się 80-stopniowym kątem rozproszenia światła. Jej smukła konstrukcja ułatwia dotarcie światła do trudno dostępnych miejsc. Doskonale sprawdzi się w warsztacie dzięki 10-metrowemu kablowi. Ma miękki uchwyt i wyciągany ruchomy hak.

Lampa z ładowarką

Jest praktyczna i odporna na silne uderzenia. Działa do 6 godzin po doładowaniu w dołączonej stacji dokującej lub przez ładowarkę samochodową 12-24V. Emituje jasne białe światło o barwie zbliżonej do dziennego. Można umieścić ją na ruchomym magnesie lub wyciąganym haku. Dodatkowo emituje niebieskie światło, które pozwala na wykrycie nieszczelności np. w systemach klimatyzacji.
 

Dowiedz się więcej

Lampa Rohrlux dla profesjonalnych warsztatów lakierniczych
Lampa Rohrlux dla profesjonalnych warsztatów lakierniczych

Firma eSJot wprowadza na rynek nową lampę typu Opus Maxi, dającą silne światło Daylight na dużej powierzchni, dzięki czemu można łatwo wykryć wszelkie wady lakiernicze. Jednocześnie charakteryzuje się niskim zużyciem energii, wynoszącym jedynie 108 W przy jasności 8700 lumenów. Jest też odporna na uderzenia i praktyczna: w jej obudowę wbudowano dwa gniazda elektryczne. Lampa dostępna […]

Polub naszą stronę na Facebooku!
Polub naszą stronę na Facebooku!

Zapraszamy do dołączenia do grona osób śledzących nasz profil na Facebooku. Dzisiaj dla naszych fanów przygotowaliśmy specjalną niespodziankę. Niebawem na naszym profilu na Facebooku  facebook.com/MotoFocus wystartuje konkurs w którym do wygrania będą cenne nagrody – lampy warsztatowe Philips. Zapraszamy do czynnego udziału w zabawie! 

Przenośna lampa od Lena Lighting
Przenośna lampa od Lena Lighting

Najnowsza przenośna lampa Cruzi LED od Lena Lighting jest wyposażona w 17 diod znajdujących się z porzodu oprawy i 30 na panelu roboczym. Do lampy dołączany jest uchwyt magnetyczny, który pozwala zamocować oprawę na dowolnej metalowej powierzchni dając nam możliwość użycia obu rąk przy pracy. Energię potrzebną do pracy lampy zapewni wydajny NiMH akumulator, który […]

Cobus LED – wygodny pomocnik
Cobus LED – wygodny pomocnik

Cobus LED to nowa latarka firmy Lena Lighting. Produkt charakteryzuje się dobrym światłem oraz wygodnym mocowaniem nawet w trudno dostępnych miejscach. Cobus LED to dwufunkcyjna oprawa, posiadająca nowoczesne, wydajne 24 diody SMD, umiejscowione na panelu roboczym oraz 1 mocną diodę SMD z przodu oprawy, która realizuje funkcję latarki. Miejsce pracy oświetlamy za pomocą ruchomego panelu […]

Komentarze

Brak komentarzy!