Zimowa promocja w AP SA

, 26 października 2011, 15:57

Sieć Auto Partner nagradza za jednorazowe zakupy asortymentu zimowego. W zależności od kwoty zakupu, klienci otrzymają zestawy nagród, składające się m.in. z kombinezonów warsztatowych, rękawic roboczych, lamp warsztatowych LED, suwmiarek elektronicznych, polarów, walizek narzędziowych i kurtek ocieplanych.

Asortyment biorący udział w promocji to: akumulatory, płyny i koncentraty do chłodnic i spryskiwaczy, żarówki, wycieraczki, przewody zapłonowe, rozruszniki, świece zapłonowe, świece żarowe, termostaty i czujniki, nagrzewnice i cewki zapłonowe.

Nagradzane jest osiągnięcie tylko jednego poziomu zakupów. Promocja trwa od 25 października 2011 i zakończy się 20 grudnia 2011 r.

Szczegóły w załączonych grafikach.

Dowiedz się więcej

Promocja Meyle w AP SA
Promocja Meyle w AP SA

Od 15 października w AP SA trwa promocja produktów Meyle z symbolem jakości HD (Heavy Duty). Do zdobycia cenne nagrody: kamery, aparaty, laptopy i inne. By wziąć w niej udział, należy zalogować się przy użyciu numeru klienta AP SA w systemie automatycznego logowania na dedykowanej stronie Meyle HD (www.Meyle.hd.pl). Nagrody będą przyznawane w zależności od […]

Zimowa moc nagród z Centrą i Exide
Zimowa moc nagród z Centrą i Exide

Dziś Exide Technolgies S.A. rozpoczyna akcję promocyjną pod nazwą „Zimowa moc nagród”. Tradycyjnie oparta jest ona o formułę sprzedaży premiowej. Wystarczy zakupić jeden z trzech pakietów akumulatorów Centra i/lub Exide i cieszyć się cennymi nagrodami. Podobnie jak w poprzednich akcjach warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w akcji jest posiadanie lub założenie konta w programie Victor […]

Komentarze

Brak komentarzy!