Nowa jakość w ofercie części nadwoziowych

, 26 października 2011, 13:45

BLIC to nowa linia produktowa części nadwoziowych z oferty Inter Cars S.A. Wyróżnia ją najwyższa możliwa jakość karoseryjnych części aftermarketowych, potwierdzona przez instytucje wyspecjalizowane w certyfikowaniu części nadwoziowych takiej jak Centro Zaragoza, Thatcham, czy TÜV.

Powstanie BLICa  jest wyjściem naprzeciw potrzeb rynku napraw blacharsko–lakierniczych, który jest coraz bardziej wymagający. W dzisiejszych czasach warsztaty kładą bardzo duży nacisk na jakość części blacharskich gdyż zdają sobie doskonale sprawę z faktu, że wybranie części najtańszych spowoduje wydłużenie czasu naprawy. Przez co paradoksalnie najtańszy zamiennik może doprowadzić do zwiększenie kosztów reperacji samochodu.

BLIC jako linia produktowa Inter Cars nie ukrywa pochodzenia, ani producenta części. W większości są to firmy europejskie takie jak Phira, R2A, Klokkerholm, Embo, Eurostamp, Isam, a oferta  uzupełniona jest również o produkty tajwańskie  takiej firmy jak na przykład API.
W skład asortymentu BLIC wchodzą:

  • zderzaki/poszycia
  • błotniki
  • pokrywy silnika
  • wzmocnienia i pasy
  • reperatury
  • progi
  • atrapy
  • zbiorniki paliwa
  • miski olejowe


Kontakt:  blic@intercars.eu
 

Dowiedz się więcej

Nowe części i akcesoria blacharsko-lakiernicze w Inter Cars SA
Nowe części i akcesoria blacharsko-lakiernicze w Inter Cars SA

Dział Części i Akcesoriów Blacharsko-Lakierniczych wprowadził na rynek części karoseryjne do Kii cee”d, nowe reflektory Hella, Tyc i Depo, a także artykuły lakiernicze, jak zmywacz silikonowy, rozcieńczalnik nitro, czy benzyna ekstrakcyjna. Części karoseryjne dla Kii cee”d to m.in.: zderzak przedni (5510-00-3267900P), wzmocnienie zderzaka przedniego (5502-00-3267940P), pas przedni (6502-08-3267200P), pokrywa silnika (6803-00-3267280P) i błotnik przedni (6504-04-3267312P, […]

Internetowa wyszukiwarka części nadwoziowych Inter Cars
Internetowa wyszukiwarka części nadwoziowych Inter Cars

Inter Cars stworzył nową wyszukiwarkę internetową, dzięki której można w prosty sposób znaleźć potrzebne części nadwoziowe. Stworzenie ogólnodostępnego katalogu internetowego było motywowane rosnącą popularnością nowej marki części nadwoziowych Blic. Wyszukiwarka jest dostępna pod adresem www.nadwozie.intercars.eu. Jej zadaniem jest znaczne zwiększenie efektywności wyszukiwania elementów karoseryjnych i oświetlenia do samochodów osobowych i dostawczych. Inter Cars przygotował krótką […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!