Szybsza wyszukiwarka w elektronicznym katalogu JANMOR

, 19 października 2011, 15:16

W październiku bieżącego roku JANMOR Sp. z o.o. usprawnił elektroniczny katalog produktów dostępny na stronie internetowej firmy. Ulepszony, szybszy silnik wyszukiwarki połączono z bazą ponad 13 000 modeli pojazdów.

W celu uproszczenia nawigacji katalog podzielono na pięć sekcji: katalog główny, przewody zapłonowe, cewki, łączniki, przewody pojedyncze. Produkty można wyszukiwać według pojazdu  – marka, model, pojemność – jak również według symbolu produktu – osobno dla linii ProLine oraz EcoLine.

Duży  nacisk położono na graficzną ilustrację produktów. Wyszukiwane przewody oraz cewki zapłonowe opatrzono starannymi, aktualnymi rysunkami i zdjęciami ułatwiającymi ich jednoznaczną identyfikację i właściwy dobór. Ponadto, dołączono szczegółowe opisy wersji surowcowych produktów oraz informacje dodatkowe, dzięki czemu użytkownik dysponuje kompletnym, fachowym zasobem wiedzy o produkcie.

Zarejestruj dłuższą gwarancję

Klienci, którzy zdecydują się na zakup przewodów firmy JANMOR mogą bezpłatnie wydłużyć ich gwarancję aż do 3 lat! Akcja ta dotyczy silikonowych przewodów zapłonowych linii ProLine produkowanych przez firmę JANMOR Sp. z o.o., występujących w opcji z rdzeniem ferromagnetycznym (wire wound) oraz miedzianym.

Wystarczy po zakupie przewodów – w terminie nie dłuższym niż 30 dni od daty zakupu – zarejestrować się na stronie www.janmor.pl przez kliknięcie w specjalny promocyjny baner, znajdujący się w zakładce „Promocje”.

1. Kup przewody JANMOR linii ProLine,
2. Wejdź na stronę www.janmor.pl,
3. Wejdź na zakładkę „Promocje”,
4. Kliknij w baner akcji i przedłuż gwarancję do 3 lat! 

 

Dowiedz się więcej

Denso promuje nowy zakres systemów sterowania silnikiem
Denso promuje nowy zakres systemów sterowania silnikiem

Firma Denso ogłosiła rozpoczęcie programu nowych części dla europejskiego rynku wtórnego. Wstępne oferty zaawansowanych zamiennych przepływomierzy powietrza (MAF) oraz cewek zapłonowych firmy Denso są już dostępne dla dystrybutorów w całej Europie. Spodziewany jest intensywny popyt, jak wyjaśnia Fanis Kapetanakis, menedżer ds. produktu na rynek wtórny z Denso Europe BV:  "Klienci rynku wtórnego mówili nam, że […]

Wiązka Sentech dla Mazdy
Wiązka Sentech dla Mazdy

Sentech wprowadza na rynek nową wiązkę WireWound do sportowej Mazdy RX-8. Produkt wyróżnia się konkurencyjną ceną, w porównaniu z innymi produktami do tego pojazdu. Wiązka składa się z 4 kabli zapłonowych wykonanych na bazie przewodu z rdzeniem ferrytowym. Indeks wiązki: 8613. Więcej informacji w firmie Sentech: marketing@sentech.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!