Promocja Meyle w AP SA

, 19 października 2011, 15:06

Od 15 października w AP SA trwa promocja produktów Meyle z symbolem jakości HD (Heavy Duty). Do zdobycia cenne nagrody: kamery, aparaty, laptopy i inne.

By wziąć w niej udział, należy zalogować się przy użyciu numeru klienta AP SA w systemie automatycznego logowania na dedykowanej stronie Meyle HD (www.Meyle.hd.pl). Nagrody będą przyznawane w zależności od osiągniętego w czasie trwania promocji (15 października – 15 grudnia 2011 r.) wzrostu zakupów, w stosunku do indywidualnego targetu określonego przez organizatora promocji.

Progi wzrostu:

 • 15 000 zł netto – laptop z kartą grafiki HD
 • 10 000 zł netto – telewizor HD 32”
 • 5 000 zł netto – telewizor HD 23”
 • 4 000 zł netto – kamera full HD
 • 2 000 zł netto – aparat cyfrowy z nagrywaniem HD


Osoba biorąca udział w konkursie może otrzymać tylko jedną nagrodę w ramach osiągniętego poziomu wzrostu. Promocja trwa do 15 grudnia.

Regulamin promocji:

 1. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji „HD za HD” jest zalogowanie się do systemu www.Meylehd.pl poprzez podanie numeru klienta w AP SA jako LOGIN oraz numeru NIP jako hasła dostępu – po podaniu adresu kontaktowego e-mail będzie można sprawdzić jaki jest poziom wzrostu w każdym momencie trwania akcji.
 2. Wzrost zakupów obejmuje okres od 15 października i trwa do 15 grudnia 2011 w stosunku do indywidualnego targetu określonego przez organizatora promocji.
 3. Klienci otrzymują wyłącznie jedna nagrodę w ramach osiągniętego poziomu wzrostu.
 4. W okresie trwania promocji towar wliczany w zakupy promocyjne nie podlega zwrotowi. Zwroty obniżają poziom wzrostu oraz jednorazowe i sumowane zakupy.
 5. Promocja obejmuje tylko i wyłącznie bezpośrednie zakupy w sieci sprzedaży Auto Partner S.A.
 6. Warunkiem wzięcia udziału w programach promocyjnych AP S.A. jest brak przeterminowanych zobowiązań wobec organizatora tych programów – Auto Partner S.A.
 7. Zakup o ponad standardowym terminie płatności dokonywany w okresie trwania promocji nie wlicza się do pakietu promocyjnego.
 8. W zakres zakupów promocyjnych w okresie trwania promocji nie wchodzą warunki indywidualne dotyczące zatowarowania lub aktywne programy inwestycyjne.
 9. Zapytania odnośnie promocji prosimy kierować do organizatora drogą elektroniczną na adres marketing@autoap.com.pl
 10. Nagrody będą dostarczone do 30 dni po zakończeniu promocji po złożeniu zamówienia i podaniu adresu dostawy przez Klienta.
 11. Po zakończeniu okresu promocji do wszystkich zalogowanych uczestników promocji zostanie wysłany E-mail z informacją o formie zamówienia nagród.
 12. Wskazania licznika na stronie meyle.hd.pl nie są podstawą do wydania nagrody – są one jedynie orientacyjne i mogą się znacznie różnić od wyniku rzeczywistego.
 13. Nagrody przedstawione na ulotkach promocyjnych Meyle HD za HD mogą odbiegać od rzeczywistych pod względem marki oraz modelu.
   

Dowiedz się więcej

Strona MEYLE po polsku
Strona MEYLE po polsku

Można już korzystać z nowej, polskiej wersji językowej strony www.meyle.pl. Odwiedzając ją, można poznać ofertę MEYLE i MEYLE HD, a także dowiedzieć się więcej o historii firmy. Niebawem ma pojawić się katalog online (obecnie w fazie tłumaczenia) i inne ciekawostki. Wyłącznym dystrybutorem marki MEYLE w Polsce jest Auto Partner SA.

Zimowa promocja w AP SA
Zimowa promocja w AP SA

Sieć Auto Partner nagradza za jednorazowe zakupy asortymentu zimowego. W zależności od kwoty zakupu, klienci otrzymają zestawy nagród, składające się m.in. z kombinezonów warsztatowych, rękawic roboczych, lamp warsztatowych LED, suwmiarek elektronicznych, polarów, walizek narzędziowych i kurtek ocieplanych. Asortyment biorący udział w promocji to: akumulatory, płyny i koncentraty do chłodnic i spryskiwaczy, żarówki, wycieraczki, przewody zapłonowe, […]

Komentarze

Brak komentarzy!