927 wystawców na Automechanika Moscow Powered by MIMS

, 18 października 2011, 10:23

Za nami 15 edycja międzynarodowych targów motoryzacyjnych Automechanika Moscow Powered by MIMS. W dniach 24 – 27 sierpnia 2011 w Moskwie po raz kolejny spotkali się przedstawiciele firm i stowarzyszeń związanych z branżą motoryzacyjną. Międzynarodowe Centrum Wystawiennicze „Crocus Expo” odwiedziło blisko 35 tysięcy osób.

Automechanika Moscow Powered by MIMS to międzynarodowe targi motoryzacyjne, których tematyka obejmuje części i akcesoria samochodowe, urządzenia garażowe i serwisowe oraz środki ochrony i konserwacji pojazdów. Targi organizowane są przez ITE Group i Messe Frankfurt – wiodących organizatorów targów branżowych i konferencji.

W 2011 roku targi Automechanika Powered by MIMS po raz 15 potwierdziły swoją mocną pozycję w branży techniki motoryzacyjnej, zrzeszając wiodących producentów i potentatów sektora motoryzacyjnego z Rosji i zagranicy. W Międzynarodowym Centrum Wystawienniczym „Crocus Expo” w Moskwie 927 wystawców z 43 krajów zaprezentowało swoją ofertę części zamiennych, akcesoriów i wyposażenia samochodów, warsztatów, stacji obsługi i myjni samochodowych. Ekspozycję na powierzchni prawie 30 000 m2 odwiedziło 34 811 zwiedzających z 76 regionów Rosji i 52 krajów świata. Spośród zwiedzających, aż 99% stanowili specjaliści związani z sektorem motoryzacyjnym.

Uczestnicy targów zgodnie stwierdzili, że udział w wystawie stanowił świetną okazję do zapoznania się z najnowszymi produktami sektora motoryzacyjnego, uzyskania szczegółowych informacji od producentów, porównania produktów, a wreszcie zawarcia licznych biznesowych kontraktów.

Organizatorzy zapowiadają, że przyszłoroczna edycja imprezy odbędzie się w centrum wystawienniczym EXPOCENTRE. Zmiana lokalizacji podyktowana została dogodniejszym położeniem hali wystawienniczej w centrum Moskwy.

Kalendarz targów organizowanych przez ITE w 2012 – tutaj.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat przyszłorocznej edycji targów można kontaktować się z polskim oddziałem organizatora:

ITE POLAND Sp. z o.o.
info@ite-poland.com

Dowiedz się więcej

11 Targi Inter Cars jeszcze raz
11 Targi Inter Cars jeszcze raz

Tegoroczne 11. Targi Inter Cars już za nami. Jednak dla wszystkich osób, które nie miały okazji odwiedzić we wrześniu lotniska na Bemowie oraz dla wszystkich tych, którzy chcieliby przeżyć to wydarzenie jeszcze raz, dystrybutor przygotował niespodziankę… Zapraszamy do obejrzenia video relacji z 11. Targów!  

Relacja z trzecich targów Auto Moto Salon
Relacja z trzecich targów Auto Moto Salon

Ponad 500 warsztatowców z południowo-wschodniej Polski odwiedziło III Podkarpackie Targi Motoryzacyjne Auto Moto Salon, które odbyły się w Rzeszowie w dniach 17-18 września 2011 r. Targi w Rzeszowie z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem, zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających. Ofertę urządzeń do wyposażenia warsztatów zaprezentowały znane w całym kraju firmy takie […]

Komentarze

Brak komentarzy!