II Turniej Piłki Nożnej GeParts CUP 2011

, 12 października 2011, 14:28

Po raz drugi firma GeParts zaprasza na Turniej Piłki Nożnej GeParts CUP 2011, który odbędzie się 22 października w warszawskiej „Hali Piłkarskiej”. W tym roku fundusze zostaną przekazane na rzecz fundacji skupiającej się na rozwoju aktywności sportowej wśród dzieci i młodzieży.

Udział w tym turnieju już zapowiedzieli: GeParts, Profi Auto, Moto Factory, Minimot, Car – Zone, Japparts, Japomoto, Euro Tim, Adamex, Jadar, Blue Print, Rapimex, AZS AWF, Hutnik Warszawa i inni.

Minimalne wpisowe – 500 zł. Na zakończenie turnieju odbędzie się licytacja wartościowych przedmiotów z autografami znanych polskich sportowców.

Termin turnieju: 22 października 2011 r., od godz. 10:00

Miejsce turnieju: „Hala Piłkarska”, ul. Księcia Bolesława 1/3 w Warszawie.

Więcej informacji pod adresem marketing@geparts.pl lub telefonicznie: 22 478 40 27 

 

Dowiedz się więcej

Charytatywny turniej piłki nożnej GeParts Cup
Charytatywny turniej piłki nożnej GeParts Cup

6 czerwca w warszawskiej „Hali Piłkarskiej” odbędzie się charytatywny turniej piłki nożnej GeParts Cup 2010. Fundusze zostaną przekazane na rzecz leczenia i rehabilitacji małego Antosia. Udział w turnieju zapowiedzieli: Oldboje Legii Warszawa, Hutnik Warszawa, Drużyna Polskich Dziennikarzy, Przedstawiciele Polskiego Biznesu i inni. Firmy z branży motoryzacyjnej również mają okazję, by pomóc Antosiowi. Minimalne wpisowe – […]

Komentarze

Brak komentarzy!