Trwałe zabezpieczenie podwozia

, 11 października 2011, 15:35

Zima to czas, w którym podwozie jest silnie narażone na korozję. Kierowcy, którzy chcą zabezpieczyć je przed uszkodzeniami mechanicznymi i szkodliwymi substancjami chemicznymi, mogą teraz wybrać skuteczną metodę: poliuretanowe powłoki, które firma Line-X właśnie wprowadziła do swojej oferty.

Powłoki Line-X nie tylko chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale także są odporne na różne substancje chemiczne (kwasy i zasady), chroniąc podwozie przed działaniem wody i czynników atmosferycznych.

Powłoki poliuretanowe są wytrzymałe, dlatego przeciwdziałają pojawianiu się korozji przez wiele lat po nałożeniu. Jest to również opłacalne rozwiązanie – powłoki nakłada się raz na kilka lat, a nie przed każdym sezonem, jak w przypadku innych rozwiązań.

Przygotowanie samochodu do nałożenia powłoki trwa ok. 4-5 godzin, a sam natrysk 2-3 milimetrowej warstwy produktu zajmuje 10 minut. Poliuretan wysycha już po 5 sekundach, dlatego samochód zabezpieczony w tej technologii jest natychmiast gotowy do jazdy.

Powłoki Line-X bardzo dobrze zabezpieczają również powierzchnie ładowne pickupów, wywrotek oraz cysterny.

Pierwszą firmą oferującą zabezpieczanie powłokami poliuretanowymi Line-X wprowadził warszawski oddział Line-X.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie firmy www.line-x.waw.pl.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 12 października 2011, 11:40 0 0

Jestem chyba jednym z pierwszych klientów i mogę potwierdzić, że wygląda to całkiem fajnie. Jaka jest skuteczność będę mógł się jednak przekonać dopiero po zimie, kiedy zaglądnę pod mojego Peugeota 207. Jestem jednak dobrej myśli. Najbardziej mnie zaskoczyło, a czego nie ma w tekście, to to że line-x jest technologią wojskową.

Odpowiedz

Anonim, 12 października 2011, 11:45 0 0

Nie ma w tekście, bo to ściśle tajna technologia ;)

Odpowiedz

Anonim, 14 października 2011, 12:53 0 0

No... używana na wojnie w zatoce. A do czego? Tego jeszcze nie ujawniono... bo za wcześnie ;-)

Odpowiedz

Anonim, 14 października 2011, 12:54 0 0

No tak...

Odpowiedz

Anonim, 18 października 2011, 17:59 0 0

rozumiem że nakłada się to na wcześniej przygotowane podłoże :) Nie można prosto na rdze :)

Odpowiedz