Wielki Finał AP EXPERT 2019

, 29 sierpnia 2019, 10:01

1 lutego rozpoczęły się zmagania klientów w promocji AP EXPERT, w której najlepszy mechanik otrzymuje tytułu „Wybitny Wśród Ekspertów”. Zdobywać punkty można było na kilka sposobów: rozwiązując 6 comiesięcznych testów wiedzy czy dokonując zakupów w sieci sprzedaży Auto Partner.

Tylko 150 finalistów z największą ilością punktów zostało zaproszonych do walki o pulę nagród o wartości prawie pół miliona złotych, w tym samochód SEAT Arona FR 1,5 TSI 150 KM, a także do wzięcia udziału w evencie AP EXPERT.

Tegoroczna 6. edycja promocji, odbędzie się w dniach 6-8 września 2019 w Hotelu Warszawianka i na Torze Modlin. Zmagania finałowe zostały podzielone na dwa etapy: Finał Teoretyczny, który odbędzie się w piątkowe popołudnie i wyłoni najlepszych 10 uczestników, którzy w sobotę zmierza się w Finale Praktycznym na Torze Modlin.

Dla wszystkich uczestników, oprócz walki o pulę nagród i tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów” przygotowano także atrakcje na torze: przejazdy za kierownicą Ferrari 458 czy BMW M4 Compention, szkolenie z bezpiecznej jazdy, wszystko w towarzystwie gwiazd sporów rajdowych: Leszka Kuzaja, Marcina Turskiego czy Jarka Kazberuka. Dla kobiet przygotowano warsztaty z tworzenia naturalnych kosmetyków i rejs statkiem po pięknym Jeziorze Zegrzyńskim.

Całość eventu poprowadzi konferansjer i dziennikarz Ireneusz Bieleninik. Wieczorną Galę, uświetni Marcin Daniec oraz zespół Żuki, a punktem kulminacyjnym będzie wręczenie nagród i ogłoszenie zwycięzcy promocji AP EXPERT 2019.

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:
Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol, ZF (SACHS, LEMFÖRDER, TRW), MaXgear, Mann-Filter. Partnerzy główni: Meyle, Febi, Quaro, Continental ContiTech, SKF, Valeo, NK, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), NRF, Rymec, Philips, Textar, Hella, Delphi Technologies, Magneti Marelli. Partnerzy techniczni: NGK, Bilstein, Motul, Sasic. Partner medialny: AutoExpert

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

JANCIK, 30 sierpnia 2019, 7:56 2 0

W sumie z ekspertami to ma mało wspólnego.

Odpowiedz

aaaaa, 2 września 2019, 10:33 2 0

skąd takie wnioski ? brał Pan udział ?

Odpowiedz