Nowe oświetlenie robocze LED w ofercie M-Tech

, 29 lipca 2019, 13:11

Firma M-Tech wprowadza do oferty lampy robocze LED z serii Performance. Lampy mają zapewniać komfort podczas nocnych prac lub off-roadowych podróży.

Wielostrukturowy odbłyśnik o kwadratowym kształcie współpracuje z diodami LED renomowanych producentów, m.in. marki Osram. Diody te charakteryzują się dobrą wydajnością, dzięki czemu nie generują wysokiej temperatury pracy. Pozwala to uzyskać wysoką wartość lumenów emitowanych przez cały czas pracy lampy, a także wpływa korzystnie na kondycję układu elektronicznego, wydłużając jego żywotność.

W serii Performance zastosowano wielostrukturowy, multirefleksyjny odbłyśnik. Element ten rozprasza światło na całej powierzchni, co przekłada się na znaczne podwyższenie efektywności. Do tej pory bolączką większości dostępnych produktów na rynku był efekt ograniczonego rozpraszania strumienia świetlnego – im bliżej środka tym jaśniej. Działo się tak, ponieważ stosowano odbłyśniki o okrągłym przekroju i skromnej strukturze refleksów.

Oferta w niedługim czasie zostanie rozszerzona o kolejne pozycje, w tym także popularne listwy oświetleniowe LED, które, jak wiele produktów marki M-Tech, zostaną wyposażone w źródła światła marki Osram.

Więcej informacji: www.m-tech.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!