Tańsze oryginalne części do SEAT-ów sprzed 2007 r.

, 21 września 2011, 15:45

SEAT wprowadza na rynek nową linię części zamiennych SEAT Economy Parts. Są one produkowane według specyfikacji pozwalającej na uzyskanie dobrego stosunku jakości do ceny – nawet o 40 proc. taniej. Economy Parts adresowane są do pojazdów 5-letnich i starszych.

W ciągu najbliższych miesięcy planowane jest rozszerzenie wachlarza części o pióra wycieraczek, akumulatory, klocki i tarcze hamulcowe, amortyzatory, układy wydechowe, filtry cząstek stałych i inne.

 

Dowiedz się więcej

Nowe referencje tarcz Zimmermanna
Nowe referencje tarcz Zimmermanna

Firma Otto Zimmermann producent tarczy i klocków hamulcowych poinformowała, że wprowadziła do produkcji nowe pozycje standardowych i sportowych lakierowanych tarczy hamulcowych. Wśród tarczy seryjnych wprowadzonych do produkcji warto zwrócić uwagę na tarcze do najnowszego BMW serii 5 (F10 i F11) oraz serii 6. Poza tym dostępne są również tarcze do nowego Mercedesa CLS oraz E-klasy […]

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 24 września 2011, 20:46 0 0

10-30 zł różnicy chyba nie przyciągnie klientów...Zresztą ten sam motyw proponuje VW...na klocki economy do najbardziej popularnej wersji Golfa trzeba czasami czekać do 1-3 dni - żenada.

Odpowiedz