Nowości Delphi podczas targów Equip’Auto Show 2011

, 21 września 2011, 13:03

Podczas targów Equip’Auto Show 2011 firma Delphi przedstawi nowe produkty i usługi, wśród których znajdą się nowe filtry cząstek stałych dla silników Diesla, oferta części do układów hamulcowych i termicznych, części przeznaczone do układów klimatyzacji oraz sieć Delphi Service Center.

Nowy filtr cząstek stałych dla silników Diesla (DPF) jest wyposażony w system filtracji i regeneracji, co pomaga obniżyć poziom emisji CO2.

Inicjatywy Delphi mające na celu poszerzenie oferty dla układu hamulcowego koncentrują się na najnowszych modelach samochodów i obejmują 260 nowych numerów części dostępnych aktualnie w sprzedaży. Wprowadzenie na rynek kolejnych 150 numerów części jest planowane w czwartym kwartale 2011 r.

Delphi wprowadzi 36 nowych numerów części przeznaczonych dla układów klimatyzacji na niezależny rynek części zamiennych (sprężarki, chłodnice, chłodnice powietrza doładowanego i skraplacze), dzięki czemu łączne pokrycie parku samochodowego osiągnie niemal 100 proc.
 

Dowiedz się więcej

ZAP Sznajder Baterrien na targach Equip Auto w Algierii
ZAP Sznajder Baterrien na targach Equip Auto w Algierii

W Algierii już po raz piąty odbyły się międzynarodowe targi Equip Auto. W dniach 18-21 kwietnia 2011 w Algierii w jednym miejscu spotkało się 250 firm zagranicznych oferujących podzespoły, części i akcesoria samochodowe. ZAP Sznajder Batterien S.A. również wziął udział w targach będąc jedyną polską firmą, jak też jedynym reprezentantem branży akumulatorowej z Polski. Całe […]

Komentarze

Brak komentarzy!