Relacja z trzecich targów Auto Moto Salon

, 21 września 2011, 10:31

Ponad 500 warsztatowców z południowo-wschodniej Polski odwiedziło III Podkarpackie Targi Motoryzacyjne Auto Moto Salon, które odbyły się w Rzeszowie w dniach 17-18 września 2011 r.

Targi w Rzeszowie z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem, zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających. Ofertę urządzeń do wyposażenia warsztatów zaprezentowały znane w całym kraju firmy takie jak Beissbarth, Wimad, Lewor, LeGum czy Stenhoj. Innych, jak firmę Unitrol, reprezentowali lokalni przedstawiciele.

Swoją ofertę przedstawili też producenci oraz importerzy testerów diagnostycznych a liczne prezentacje na stanowiskach Magneti Marelli czy firmy Precyzja-Service z Bydgoszczy pokazały, że klienci z Podkarpacia chcą poszerzać swoją wiedzę.

Ze względu na kameralność targów, wśród wystawców panowała bardzo dobra atmosfera a uczestnicy na pewno miło zapamiętają wspólne, wieczorne spotkania. III edycję targów można zaliczyć do udanych, tak samo będzie zapewne w przyszłym roku.

Dowiedz się więcej

Relacja z 11. Targów Inter Cars S.A.
Relacja z 11. Targów Inter Cars S.A.

Tegoroczne, 11. już Targi Inter Cars, po raz pierwszy odbyły się na terenie warszawskiego lotniska Bemowo. Wydarzenie to, jak zwykle, przyciągnęło wielu gości, którzy mogli zapoznać się z nowościami w ofertach 170 wystawców, a nawet zobaczyć z bliska lub przetestować najnowsze rozwiązania czołowych marek oferujących części zamienne i wyposażenie warsztatowe. Każdy z 23 000 gości, […]

927 wystawców na Automechanika Moscow Powered by MIMS
927 wystawców na Automechanika Moscow Powered by MIMS

Za nami 15 edycja międzynarodowych targów motoryzacyjnych Automechanika Moscow Powered by MIMS. W dniach 24 – 27 sierpnia 2011 w Moskwie po raz kolejny spotkali się przedstawiciele firm i stowarzyszeń związanych z branżą motoryzacyjną. Międzynarodowe Centrum Wystawiennicze „Crocus Expo” odwiedziło blisko 35 tysięcy osób. Automechanika Moscow Powered by MIMS to międzynarodowe targi motoryzacyjne, których tematyka […]

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 22 września 2011, 8:56 0 0

To była Wielka Porażka a nie targi. Nic tam nie było. Kilka stoisk w piwnicy.
Po co ktoś taki targi organizuje, jak ogólnopolskie słabo wyglądają.
Najbardziej dziwie się wystawcom, że topią bezsensownie pieniądze w takie targi.

Odpowiedz