Opony Eurorepar Reliance Zima – nowość na polskim rynku

, 2 października 2019, 23:19

Solidne wykonanie, niezawodność i trwałość – takie cechy mają reprezentować nowe opony zimowe Eurorepar Reliance. Marka znana w ponad 50 krajach właśnie wypuściła na rynek nowy produkt – od razu w aż 26 rozmiarach.

Kompleksowa oferta dla klienta warsztatu

Klienci polskich warsztatów wulkanizacyjnych i naprawczych bardzo często szukają niezawodnego ogumienia w rozsądnej cenie.  Trudno się dziwić, gdyż z jednej strony inwestycja w produkty klasy premium wiąże się z dużym wydatkiem, często nieadekwatnym do wieku czy klasy samochodu. Z drugiej strony natomiast tanie opony marek budżetowych zwykle nie spełniają oczekiwań w zakresie bezpieczeństwa, trwałości czy komfortu użytkowania. Od teraz marka Eurorepar pomaga znaleźć poszukiwany przez klientów złoty środek.

– Pracownicy warsztatów w Polsce są często tzw. „ostatnią instancją” w zakresie doradztwa przy wyborze ogumienia. Klienci oczekują propozycji dostosowanej do ich oczekiwań, ale także stanu portfela. Rola doradcy – mechanika czy wulkanizatora jest tu dość niewdzięczna, zwłaszcza w okresie zimowym, gdzie szczególną rolę gra bezpieczeństwo użytkowania opon  – mówi Krzysztof Otto – przedstawiciel dystrybutora produktów marki Eurorepar w Polsce. Zalecając wybór opon Eurorepar Reliance Zima mamy pewność, że w ręce klienta trafia produkt sprawdzony, za którym stoi renoma marki znanej w ponad 50 krajach. Jednocześnie jest to produkt dostępny w korzystnej cenie, reprezentujący tzw. segment Optimum. – dodaje Krzysztof Otto.

Charakterystyka opon Eurorepar Reliance Zima

Opony Eurorepar Reliance Zima zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie i niezawodności. Technologia produkcji nakierowana została na minimalizowanie potencjalnych zagrożeń drogowych, takich jak aquaplaning i utrata przyczepności na śliskiej nawierzchni. Konstrukcja bieżnika składa się z czterech wzdłużnie umieszczonych rowków, a także kilkunastu zygzakowatych, przecinających środkowy blok bieżnika. Zapewnia to optymalne odprowadzanie śniegu spod kół. Z kolei ukośne i „faliste” lamele poprawiają właściwości trakcyjne opony na śliskich i zaśnieżonych drogach.

Inżynierowie pomyśleli także o komforcie użytkowania, przykładając wagę do maksymalnego obniżenia poziomu hałasu, co uzyskano dzięki zastosowaniu bloków bieżnika o zmiennej geometrii. Eurorepar Reliance Zima to także niskie opory toczenia, które przekładają się na redukcję zużycia paliwa, a także emisji CO2.

Opony posiadają oznaczenie 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake), co kwalifikuje je do miana pełnowartościowych, certyfikowanych opon zimowych.

Niezawodne opony dostępne od ręki

Asortyment opon Eurorepar Reliance Zima już w momencie wprowadzenia na polski rynek, tj. od września 2019 r., będzie w stanie pokryć zapotrzebowanie 75% pojazdów poruszających się po naszych drogach. W ofercie znajdzie się 26 pozycji katalogowych przeznaczonych do kół o średnicach felg od 14 do 18 cali. Warto podkreślić, że Polska znajdzie się w grupie kilku krajów, które jako pierwsze zaczną sprzedawać nowe opony Eurorepar.

– Szeroka oferta oraz dostępność opon jest niewątpliwym atutem dla sprzedawców, którzy mogą polecać ten sam produkt dużej grupie klientów. Za dystrybucję opon oraz innych produktów Eurorepar odpowiada marka Distrigo, co oznacza terminowość dostaw i bezproblemową obsługę zwrotów czy reklamacji. Zdajemy sobie sprawę z tego, że poza jakością samego produktu, te wartości są niezwykle istotne na współczesnym rynku napraw pojazdów. – mówi Krzysztof Otto.

Więcej informacji na temat opon, a także innych produktów marki Eurorepar znajdziesz na stronie: https://www.eurorepar.com/PL-pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

ukulator, 13 grudnia 2019, 21:32 0 0

U mnie z kolei bardzo dobrze sprawdzają się opony Uniroyal MS plus 77, które sprawdziły się w niejednej sytuacji. Jestem z nich bardzo zadowolony.

Odpowiedz