REPSOL wraca oficjalnie na polski rynek

, 17 lipca 2019, 23:38

Legendarna hiszpańska marka petrochemiczna wraca oficjalnie do Polski. Pełna oferta środków smarnych, do wszystkich sektorów motoryzacji, jest już dostępna u importera.

Repsol to znany na całym świecie koncern petrochemiczny, obejmujący swoim zakresem działalności kilkanaście gałęzi tego sektora przemysłu. Marka kojarzona jest głównie ze sportami motorowymi. Chyba wszyscy fani motorsportu słyszeli o teamie wyścigowym Honda Repsol Team, który od kilkunastu lat dominuje w królewskiej klasie wyścigów motocyklowych – Moto GP. Ale Repsol to nie tylko motocykle. To również rajdy i wyścigi samochodowe, w których Repsol był bardzo aktywny przez ponad 40 lat. W barwach tej słynnej marki jeździły takie legendy jak Carlos Sainz czy Juha Kankkunen.

Oferta Repsol skierowana do sektora motoryzacji obejmuje oleje silnikowe, przekładniowe, płyny ATF oraz pełen zakres płynów eksploatacyjnych i chemii samochodowej. Wszystkie oleje powstają w oparciu o bazy olejowe pochodzące z własnych złóż koncernu. W połączeniu z najwyższą jakością dodatków otrzymujemy  produkty o specyficznych i unikalnych recepturach. Oleje silnikowe marki Repsol przewyższają najważniejsze standardy i normy branżowe. Produkty zostały przetestowane w sportach motorowych, aby zagwarantować maksymalną wydajność dla ich użytkowników. Nasze oleje poprawiają trwałość silników i układów oczyszczania spalin, zgodnie z przepisami ochrony środowiska. Gwarantują także oszczędność w spalaniu paliwa i redukują emisję CO2 w najbardziej zaawansowanych jednostkach napędowych.

Innowacyjne produkty do sektora motocykli zostały opracowane, wypróbowane i przetestowane przez najlepszy zespół profesjonalistów w najbardziej wymagającym środowisku sportowym jakim są Mistrzostwa Świata MotoGP. Środki smarne testowane przez mistrzów świata w elitarnych wyścigach są największą gwarancją bezpieczeństwa dla Twojego motocykla, a ich jakość gwarantuje sam Marc Marquez.

Szczegółowe informacje nt. produktów Repsol oraz sieci dystrybucji w Polsce znajdziecie Państwo na stronie: https://repsoloil.pl lub kontaktując się z Brand Managerem, Jackiem Maleszykiem, pod numerem telefonu + 48 511 505 222

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Paweł, 18 lipca 2019, 9:41 3 -1

Nareszcie Carrera 5W50 z oficjalnej dystrybucji.

Odpowiedz

Masterz, 18 lipca 2019, 15:18 1 -3

No i super, że kolejna dobra marka wchodzi do Polski. Paru producentów, którzy mieli dobre oleje spuściło z tonu jeśli chodzi o jakość, więc przyda się coś nowego na rynku. No i mogę wreszcie kupować spokojnie Repsola do mojej CBRki :)

Odpowiedz

Yeti, 20 lipca 2019, 20:02 3 -1

Repsol elite 5w30 C2 parametry gorsze jak nasz orlen i lotos a cena x2. Cudze chwalkcie swego nie znacie.

Odpowiedz

Seba, 23 lipca 2019, 22:35 0 -1

No chłopie, teraz to się popisałeś :D :D :D

Odpowiedz