Wiadomości IC 82 są już dostępne

, 2 lipca 2019, 9:50

82. numer Wiadomości IC trafił do czytelników. A w nim wywiady, samochody, projekty Inter Cars oraz porady i nowości branżowe – to tematy, które znaleźć można w najnowszym wydaniu.

Na okładce tego numeru zagościła Gosia Rdest. W wywiadzie opowiada o swoich sukcesach oraz przeciwnościach losu, które pokonała sięgając po kolejne zwycięstwa.Z kolei z pytaniami w Turbo Wywiadzie zmierzył się  Łukasz Pieniążek – utalentowany, ambitny i młody kierowca rajdowy, startujący w kategorii WRC2 Pro. W tym numerze opowiemy również o zmaganiach młodych i uzdolnionych mechaników, którzy walczyli o tytuł tego najlepszego – Young Car Mechanic 2019.

W 82. numerze Wiadomości IC czytelnicy znajdą ponadto informacje o najnowszych wydarzeniach w grupie Inter Cars. Dostępne są także najświeższe news o postępach projektów Express Klub i Supercar Club, które przybliżają klientów Inter Cars do upragnionych nagród: ekskluzywnych wycieczek i najpiękniejszych samochodów świata. Tradycyjnie nie zabraknie również rubryki Mechanik w Kuchni. Tym razem odkryjemy zwycięstwo jarmużu i siłę „zielonego złota”. Profesjonalne porady oraz informacje na temat narzędzi, produktów i usług, pozwolą być na czasie oraz walczyć o sukces biznesowy w branży motoryzacyjnej. Elektroniczna wersja magazynu dostępna jest pod linkiem.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!