Moto-Profil aktywny na rzecz niezależnego rynku

, 25 czerwca 2019, 10:54

Moto-Profil kontynuuje swoją obecność w radzie nadzorczej Temot International oraz zaangażowanie w prace wszystkich grup roboczych tego stowarzyszenia. Oprócz tego, przedstawiciel spółki dołączył do zarządu Stowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych.

Bogumił Papierniok, dyrektor zarządzający Moto-Profil i pracownik spółki od 26 lat, objął miejsce w radzie nadzorczej Temot International – międzynarodowej sieci zrzeszającej największych dystrybutorów motoryzacyjnych na świecie. Wraz z początkiem czerwca powołano także nowy skład zarządu SDCM, gdzie również decyzją walnego zgromadzenia organizacji znalazł się Bogumił Papierniok.

– Jako jeden z czołowych dystrybutorów części i akcesoriów samochodowych, stawiamy sobie za cel działania na rzecz niezależnego rynku motoryzacyjnego. Moja obecność w zarządzie SDCM będzie się koncentrowała wokół zagadnień związanych z kwestiami prawnymi istotnymi dla branży. Priorytetem jest dbanie o dobre warunki dla przedsiębiorców. Uczestnictwo w pracy Temotu pozwala z kolei czerpać z globalnych wzorców i angażować się rozwój sektora aftermarket na świecie – mówi Bogumił Papierniok, dyrektor zarządzający Moto-Profil.

Przedstawiciele Moto-Profil znajdują się w każdej z grup roboczych Temot International, a więc na bieżąco pracują przy inicjatywach stowarzyszenia dotyczących m.in. technologii informatycznych, branży warsztatowej czy mechanizmów na rynku dystrybucji.

– Uczestnictwo w branżowych stowarzyszeniach było, jest i będzie dla nas niezwykle istotne, w myśl zasady, że razem i więksi – możemy więcej. Jako spółka notująca rokrocznie wzrosty obrotu i posiadająca dziesiątki tysięcy partnerów biznesowych, zobowiązujemy się dbać o najlepsze standardy dla rynku – uzupełnia Bogumił Papierniok.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!