Duża dawka wiedzy technicznej od Valeo

, 19 czerwca 2019, 23:00

Valeo oprócz oferowania najwyższej jakości produktów na aftermarket dba także o wartości dodane dla klientów. Firma przykłada dużą wagę do przekazywania informacji technicznych na rynek. Oprócz tradycyjnych szkoleń  Valeo organizuje również internetowe webinary, podczas których trenerzy techniczni przekazują cenne informacje, niezbędne w codziennej pracy mechaników.

Oprócz tradycyjnych szkoleń  Valeo organizuje również internetowe webinary, podczas których trenerzy techniczni przekazują cenne informacje, niezbędne w codziennej pracy mechaników.

Szkolenia dostępne na życzenie

Dla osób, które z jakichś względów nie mogą usiąść przed komputerem o danej porze i wziąć udziału w szkoleniu na żywo, przewidziana jest możliwość odtworzenia zapisów video ze szkoleń, które się już odbyły. Powstała w ten sposób duża biblioteka filmów, których obejrzenie zapewnia mocny zastrzyk wiedzy technicznej.

Tematy jakie były poruszane do tej pory to miedzy innymi: kompresory klimatyzacji, technologia samoregulacji Valeo SAT, koła dwumasowe, budowa i działanie nowego koła dwumasowego Valeo VBLADE i wiele innych.

Wszystkie dotychczasowe szkolenia Valeo w formie webinarów dostępnych na życzenie można znaleźć pod tym adresem.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!