Prezent dla szkół samochodowych od marki Sentech

, 19 sierpnia 2011, 15:47

Firma GG Profits Sp. z o.o. przygotowała niespodziankę dla wszystkich szkół samochodowych w Polsce – planszę dydaktyczną prezentującą rodzaje przewodów zapłonowych, budowę przewodu oraz terminologię i słownictwo związane z tym obszarem układu zapłonowego.

Plansza może być wykorzystana jako środek dydaktyczny w szkołach o profilu samochodowym, warsztatach elektromechaniki i mechaniki pojazdowej oraz innych organizacjach związanych z branżą samochodową.

Pod koniec 2010 roku GG Profits bezpłatnie dostarczyła do szkół samochodowych film szkoleniowy pt. „Jak wymieniać przewody zapłonowe”. Zarówno film jak i plansza cieszą się uznaniem wśród szkół.

 

Dowiedz się więcej

Magneti Marelli pomaga kształcić mechaników
Magneti Marelli pomaga kształcić mechaników

Firma Magneti Marelli prowadzi szkolenia specjalistyczne z obsługi testerów diagnostycznych, urządzeń do obsługi klimatyzacji czy stołów probierczych do układów wtryskowych w silnikach Diesla. W ten sposób wspiera działalność szkół o profilu samochodowym w całej Polsce. Współpraca ze szkołami i uczelniami obejmuje również wyposażenie pracowni w najnowszy sprzęt diagnostyczny, tak aby uczniowie i studenci jeszcze na […]