Systemy dozowania płynu Flashlube Valve Saver w Inter Cars

, 17 sierpnia 2011, 13:30

W ofercie Inter Cars S.A. od niedawna dostępne są systemy służące do wprowadzania do silnika płynu Flashlube Valve Saver, stworzonego z myślą o minimalizacji zużycia gniazd zaworów w pojazdach napędzanych gazem LPG i CNG. Płyn można wprowadzać do silnika za pomocą lubryfikatora podciśnieniowego, Flashlube Valve Saver Kit, lub jednostki elektronicznej, Electronic Flashlube Valve Saver Kit. Płyn można stosować w pojazdach wyposażonych w katalizatory i czujniki tlenowe.

Flashlube Valve Saver Kit – Lubryfikator podciśnieniowy

Składa się ze zbiorniczka na płyn (na ok. 5000km przebiegu), zestawu przyłączeniowego, elementów montażowych, manualnej regulacji oraz przewodów doprowadzających płyn do układu dolotowego silnika. Montaż całego zestawu zajmuje ok. 30 minut. Dawkowanie płynu Flashlube Valve Saver Fluid odbywa się samoczynnie przy wykorzystaniu podciśnienia panującego w kolektorze dolotowym.

Electronic Flashlube Valve Saver Kit – Lubryfikator elektroniczny

System ten posiada elektronikę sterującą, która pozwala na precyzyjne dawkowanie płynu w pełnym zakresie obrotów silnika. Pozwala to na jeszcze większą ochronę jednostki napędowej. W skład zestawu wchodzi również w diodowy wskaźnik poziomu płynu, który można zamontować na desce rozdzielczej.

Zestawy montażowe Flashlube Valve Saver Kit i Electronic Flashlube Valve Saver Kit oraz płyn Flashlube Valve Saver Fluid w opakowaniach o pojemności 0,5 l – 20 l dostępne są w sieci sprzedaży Inter Cars S.A. na terenie całego kraju.

 

Dowiedz się więcej

Nietoksyczny dodatek Flashlube Valve Saver
Nietoksyczny dodatek Flashlube Valve Saver

Płyn Flashlube Valve Saver jest skoncentrowanym dodatkiem, stworzonym z myślą o minimalizacji zużycia gniazd zaworów w pojazdach z silnikami benzynowymi oraz napędzanymi gazem LPG i CNG. Formuła Flashlube została wynaleziona przez Wolfganga Kluennera ponad 30 lat temu. Jest to jedyny produkt w swoim segmencie z etykietą „non-hazardous” – czyli nietoksyczny. Płyn Flashlube jest pakowany w […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 18 sierpnia 2011, 8:10 0 -2

Znowu ktoś znalazł niszę produktową i będzie zarabiał niezłą kaskę.

Odpowiedz