Nowości w TIP-TOPOL: stacja TEXA i ciężarki

, 11 czerwca 2019, 14:35

Stacja TEXA Konfort 712R i ciężarki PLASTEEL ECO WEIGHT to produkty, które dołączyły niedawno do oferty firmy TIP-TOPOL.

TEXA Konfort 712R to nowość tego sezonu klimatyzacyjnego dostępna tylko w firmie TIP-TOPOL. Zaawansowane, typowe dla wyższych modeli funkcje są dostępne w przystępnej cenie. Stacja posiada całkowicie automatyczny tryb pracy, duży, przejrzysty ekran, automatyczne zawory, pomiar odzyskanego oleju poprzez wagę elektroniczną i inne funkcje. Wbudowany zbiornik o pojemności 10kg sprawdzi się podczas pracy z nowym czynnikiem i pozwoli efektywnie wykorzystać każdy gram gazu. Urządzenie oferowane jest w 2 wariantach: R134a i R1234yf. Konfort 712R wyróżnia się na tle innych modeli tej klasy możliwością podpięcia wbudowanego identyfikatora gazu, który chroni urządzenie przed zabrudzeniami oraz nieprawidłowymi czynnikami.

PLASTEEL ECO WEIGHT to ciężarek nabijany stalowy, dodatkowo pokryty specjalistyczną powłoką z tworzywa. Oferta obejmuje pełny zakres ciężarków do wyważania kół z felgami zarówno stalowymi, jak i aluminiowymi w gramaturze od 5g do 50g. Ciężarki PLASTEEL ECO WEIGHT mają estetyczny wygląd metalicznego srebra. Ich zaletą jest to, że ciężarki, dzięki specjalistycznej powłoce z tworzywa, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i chemikalia, a także bezpieczne dla środowiska. Każda partia ciężarków poddawana jest rygorystycznym testom szczeliny, sprężynki, wagi oraz odporności na działanie soli. Ciężarki posiadają podwójną ochronę przed korozją. Stalowy rdzeń i sprężynka powleczone są mocno przylegającą powłoką Dacromet, w celu ochrony przed korozją. Testy wykazały brak śladów korozji nawet po 500 godzinach w ko­morze solnej. Dodatkowym zabezpieczeniem przed korozją jest specjalna powłoka z tworzywa. Ciężarki PLASTEEL ECO WEIGHT są bezpieczne dla obręczy. Miękkość i plastyczność powłoki ochronnej chroni obręcz przed uszkodzeniem. Kontakt surowca z obręczą zwykle wywołuje korozję elektrochemiczną, która przy­czynia się do powstania przebarwień. Z ciężarkami PLASTEEL ECO WIGHT problem z korozją na obręczy jest całkowicie wyeliminowany.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!