Denso promuje nowy zakres systemów sterowania silnikiem

, 11 sierpnia 2011, 10:08

Firma Denso ogłosiła rozpoczęcie programu nowych części dla europejskiego rynku wtórnego. Wstępne oferty zaawansowanych zamiennych przepływomierzy powietrza (MAF) oraz cewek zapłonowych firmy Denso są już dostępne dla dystrybutorów w całej Europie.

Spodziewany jest intensywny popyt, jak wyjaśnia Fanis Kapetanakis, menedżer ds. produktu na rynek wtórny z Denso Europe BV:  "Klienci rynku wtórnego mówili nam, że odczuwają duże zapotrzebowanie na nasze niezawodne produkty o jakości pierwszego montażu w zakresie Systemu Sterowania Silnikiem (EMS). Imitacje produktów EMS po prostu nie działają – powodują wiele awarii i są zwracane. Obecnie wprowadziliśmy pierwsze pozycje katalogowe z zakresu nowego programu Denso, przeznaczonego dla rynku wtórnego. Po początkowym wprowadzeniu przepływomierzy powietrza MAF i cewek zapłonowych, będziemy stopniowo dodawać więcej części i pozycji katalogowych tak, że ostatecznie klienci uzyskają dostęp do pełnej gamy produktów EMS Denso. Wszystkie te części mają jakość części przeznaczonych na pierwszy montaż i są wyposażone w nasze własne zaawansowane technologie.”

10 pozycji katalogowych Denso dla przepływomierzy powietrza oraz 5 pozycji katalogowych dla cewek zapłonowych można zamawiać od lipca. Będą one w dużej mierze koncentrować się na najważniejszych japońskich markach, takich jak Toyota, Mazda, Suzuki, Mitsubishi, Volvo i Jaguar.  Instrukcja stosowania jest dostępna na nowej stronie internetowej Denso dla rynku wtórnego www.denso-am.eu, natomiast szczegółowe informacje są dostępne w TecDoc Q3.

W kolejnych miesiącach zostaną dodane kolejne pozycje katalogowe dla 12 cewek zapłonowych i 15 MAF.

Więcej o nowym programie EMS firmy Denso znaleźć mozną na stronie:

Inter Cars: www.intercars.com.pl

Inter Team: www.inter-team.com.pl

Moto Profil: www.moto-profil.pl

SAGA: www.sagaauto.com.pl
 

Dowiedz się więcej

Szybsza wyszukiwarka w elektronicznym katalogu JANMOR
Szybsza wyszukiwarka w elektronicznym katalogu JANMOR

W październiku bieżącego roku JANMOR Sp. z o.o. usprawnił elektroniczny katalog produktów dostępny na stronie internetowej firmy. Ulepszony, szybszy silnik wyszukiwarki połączono z bazą ponad 13 000 modeli pojazdów. W celu uproszczenia nawigacji katalog podzielono na pięć sekcji: katalog główny, przewody zapłonowe, cewki, łączniki, przewody pojedyncze. Produkty można wyszukiwać według pojazdu  – marka, model, pojemność […]

Masowe przepływomierze powietrza
Masowe przepływomierze powietrza

Jednym z czujników w układzie zasilania silnika jest przepływomierz służący do pomiaru powietrza w kolektorze dolotowym. W starszych jednostkach napędowych stosowało się przepływomierze objętościowe zwane też popularnie klapowymi, ponieważ kąt odchylenia klapy pod wpływem strumienia powietrza jest miarą wydatku objętościowego. Obecnie w najnowszych konstrukcjach, zarówno w silnikach benzynowych jak również Diesla, zostały wyparte przez przepływomierze […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!