Poszerzenie oferty febi

, 4 lipca 2011, 16:19

W czerwcu firma febi poszerzyła swoją ofertę o kilkadziesiąt nowych referencji dla pojazdów osobowych i dostawczych. Nowości obejmują filtry powietrza i paliwa, czujniki (m.in. zużycia klocków hamulcowych), chłodnice oleju, łożyska i inne.

Części przeznaczone są dla pojazdów marek Audi, BMW, Chevrolet, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Honda, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Seat, Skoda, Volkswagen i Volvo.

Szczegółowe dane, jak numery referencji, opisy techniczne, specyfikacje i zdjęcia, można znaleźć w dołączonych plikach PDF.

 

Dowiedz się więcej

Zestawy naprawcze Complex Automotive Bearings
Zestawy naprawcze Complex Automotive Bearings

Complex Automotive Bearings poszerzyło swoją ofertę zestawów naprawczych kół o nowe referencje samochodów dostawczych i osobowych. W ofercie znalazły się zestawy przeznaczone do samochodów dostawczych i osobowych. Nowe zestawy przeznaczone do pojazdów dostawczych: Ford Transit, Citroen Jumper, Renault Master i inne.   Zestawy do samochodów osobowych: Ford Mondeo mk4, Citroen C2, Suzuki Grand Vitara i […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 5 lipca 2011, 9:37 0 0

ok, a jak obecnie z jakością febi? warto montować czy lepiej kupować coś droższego? czekam na opinie

Odpowiedz

Anonim, 5 lipca 2011, 11:20 0 0

Zwykły turek. Wiadomo, można trafić nawet na OE w środku ale rzadko. Jak dla mnie to jakoś porównywalna z HP/Topran ...

Odpowiedz

Anonim, 5 lipca 2011, 19:51 0 0

Niestety ale Febi to badziew. Kiedyś była to marka ale jak się związała z Topranem to jakość żadna.

Odpowiedz

Anonim, 5 lipca 2011, 21:42 0 0

za to sobie cenie ten portal :) dzięki za info. jeszcze jakieś opinie ???

Odpowiedz

Anonim, 11 lipca 2011, 16:11 0 0

tak jakby inne firmy produkowały wszystko w Niemczech. Mają fabryki na dalekim wschodzie, ale z dobrą kontrolą jakości i tyle. Ja się na Febi nie zawiodłem, choć jak wszyscy mają też wpadki.

Odpowiedz