Klej błyskawiczny Klebfix 2K w ofercie Würth Polska

, 3 czerwca 2019, 9:52

Nowość w ofercie Würth Polska to elastyczny, dwuskładnikowy klej błyskawiczny. Produkt dokładnie wypełnia szczeliny przy minimalnym skurczu. Zapewnia niemal przezroczyste klejenie. Wykazuje wysoką przyczepność początkową, a po utwardzeniu możliwa jest obróbka mechaniczna.

Klej błyskawiczny Klebfix 2K osiąga wytrzymałość do 75 kg/cm2. Jest odporny na benzynę i olej napędowy. Nie zawiera rozpuszczalników ani silikonu.

Jego żelowa konsystencja umożliwia stosowanie produktu na powierzchniach pionowych i poziomych. Opakowanie zawiera praktyczną strzykawkę, dzięki czemu do stosowania kleju nie jest wymagany pistolet, a cienka końcówka mieszacza gwarantuje precyzyjną aplikację.

Dzięki dobrej przyczepności do wielu podłoży zakres stosowania kleju jest szeroki. Sprawdzi się podczas klejenia części ze szczelinami o różnej lub nieznanej wielkości (do 6 mm) lub w sytuacjach, gdy nadmiar kleju musi zostać całkowicie utwardzony. Dzięki zdolności wypełniania szczelin i wysokiej przyczepności początkowej, klej jest doskonałym produktem naprawczym.

Charakterystyka produktu:

  • baza chemiczna: cyjanacrylat,
  • maksymalna szerokość spoiny 6 mm,
  • min./max. czas wiązania: 1-5 minut w zależności od szerokości spoiny,
  • temperatura aplikacji od +5°C do +40°C,
  • odporność temperaturowa po utwardzeniu od -20°C do +80°C.

Art. nr 0893 093 090.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!