Nowe katalogi UFI Filters

, 27 maja 2019, 12:15

UFI Filters przedstawił na targach Autopromotec w Bolonii nowe katalogi „Light Vehicles” 2019/2020, przygotowane dla marek UFI i Sofima. 

Wydania wzbogacone zostały o strony z informacjami na temat firmy. Wyróżniają się grafikami, które pozwolą na sprawną konsultację. Oprócz tradycyjnych opcji wyszukiwania dla wszystkich typów produktów, opracowano również sekcję z wymiarami, w której można sprawdzić parametry i zobaczyć zdjęcia.

Katalogi przedstawiają pełną ofertę na rynek aftermarket, obejmującą filtry powietrza, paliwa, oleju i kabinowe, a także wprowadzone niedawno wymienniki ciepła.

Aktualne wydania obejmują niemal 200 nowych numerów referencyjnych, z których 66 to filtry kabinowe, 23 filtry oleju, 33 filtry paliwa, 71 filtry powietrza i 4 chłodnice. Wśród tych nowości umieszczonych w odpowiednich sekcjach w obydwu katalogach, wraz z informacjami dotyczącymi zastosowania i oznaczeniami, znajduje się 29 własnych produktów dostarczanych przez UFI Filters na pierwszy montaż.

W katalogu „Light Vehicles” znajdują się popularne samochody, dla których UFI Filters jest dostawcą oryginalnego wyposażenia: Nissan Juke, XTrail i Koleos, Hyundai Tucson i i30, Kia Ceed, Opel Insignia i Mokka, Alfa Romeo Giulia i Stelvio, Fiat Tipo, Iveco Daily, Jeep Renegade.

W sumie obydwa katalogi zawierają 1877 numerów referencyjnych dla ponad 31 tys. pojazdów, z czego połowa pojawiła się na rynku w ciągu ostatnich pięciu lat. Oferta UFI i Sofima dla wybranych grup produktów zaspokaja obecnie zapotrzebowanie dla ponad 95% samochodów osobowych poruszających się po europejskich drogach.

Katalogi dostępne są w wersji papierowej oraz online na stronach www.ufi-aftermarket.com
i www.sofima-aftermarket.com.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!