Elring: Koncept szkoleniowy rozszerzony, mobilne centrum szkoleniowe w trasie

, 29 maja 2019, 23:56

Szkolenia techniczne dla zainteresowanych mechaników są od lat priorytetem w koncepcie serwisowym firmy Elring. Poza szkoleniami stacjonarnymi w Polsce czy siedzibie firmy w Dettingen od pewnego czasu oferujemy również szkolenia online wykorzystując dedykowaną platformę intrernetową Akademia Elring (https://akademie.elring.de/pl).

Materiały video, biblioteka informacji techicznych czy dział najczęściej zadawanych pytań regularnie dostarczają zainteresowanym wartościowe informacje.

Nową częścią konceptu jest mobilne centrum szkoleniowe Elring. Służy szkoleniowcom Elring przede wszystkim jako samochód szkoleniowy jednak ze względu na swoją atrakcyjność jest również wykorzystywany do celów promocyjnych podczas różnego rodzaju targów motoryzacyjnych.

– Dzięki temu możemy dotrzeć bezpośrednio do naszych klientów podczas targów oraz innych imprez motoryzacyjnych w całej Europie – mówi Dirk Willers, wiceprezes Aftermarket w firmie ElringKlinger AG.

Szczególną cechą samochodu jest zamontowany na tyle szkoleniowy model silnika.

– Dzięki temu możemy zaoferować szeroką gamę szkoleń praktycznych podczas imprez targowych, a także wzbogacić szkolenia stacjonarne. Chcemy być blisko naszych klientów tak często jak to tylko możliwe – mówi Willers.

Uczestnicy szkolenia mogą na przykład zobaczyć oraz samemu nauczyć się na co zwrócić uwagę podczas wymiany uszczelki głowicy tak, aby procedura była wykonana poprawnie. Dział szkoleń dysponuje kilkoma modelami silników, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę szkoleń praktycznych.

Mobilne centrum szkoleniowe będzie miało swój debiut w Polsce podczas nadchodzących targów motoryzacyjnych Profi Auto Show w dniach 8-9 czerwca w Katowicach. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będzie można wziąć udział w konkursie wymiany śrub głowicy na czas.

Osoby zainteresowane udziałem w naszych szkoleniach technicznych w Polsce zachęcamy do kontaktu, wystarczy wysłać maila na service@elring.de, aby otrzymać informację zwrotną na temat terminów i miejsc w których będą się odbywały szkolenia Elring.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Wąski, 30 maja 2019, 23:08 0 0

jak tak zaczną ze sobą gadać to strach źle takiego naprawić ;) pójdzie opinia i cześć pracy.

Odpowiedz

Mechanik, 1 czerwca 2019, 21:49 0 0

Do tego specjalizacja z jednej czy dwóch markach bo wszystkiego człowiek nie ogarnie

Odpowiedz