Delphi Technologies wprowadza górne mocowania amortyzatorów do oferty dedykowanej na Aftermarket

, 22 maja 2019, 14:24

Delphi Technologies rozszerza swoją ofertę dla Aftermarketu o górne mocowania amortyzatorów. Bazując na gamie dotychczasowych części do układu kierowniczego i zawieszenia, nowe elementy metalowo-gumowe zostały zaprojektowane zgodnie ze standardami OE.

Przewiduje się, że europejski segment rynku układów kierowniczych i zawieszenia (łącznie z częściami metalowo-gumowymi) będzie rósł o 3% rocznie, głównie ze względu na coraz większą ilość ubytków w nawierzchniach drogowych oraz rosnące oczekiwania użytkowników co do komfortu jazdy. Nowa oferta górnych mocowań amortyzatorów Delphi Technologies obejmuje ponad 100 numerów referencyjnych, pasujących do ponad 7900 zastosowań, takich jak BMW Mini, Ford Fiesta i VW Golf. Dzięki temu pokrycie europejskiego rynku układów kierowniczych i zawieszenia wynosi ponad 90%, przy czym w ciągu 2019 roku do oferty zostaną wprowadzone kolejne nowości.

Elementy Delphi składają się z mieszanek gumy, powlekanej stali i klejów (które są stosowane w pozostałym asortymencie części metalowo-gumowych). Mocowania są dostarczane z osprzętem montażowym klasy SAE, w tym z łożyskami OE, dzięki czemu ich serwis będzie szybki, niezawodny i profesjonalny.

Więcej informacji na temat nowej oferty górnych mocowań amortyzatorów Delphi Technologies można znaleźć na stronie delphiaftermarket.com.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

adammoo, 5 czerwca 2019, 14:50 1 0

No i fajnie, to sprawdzona jakość więc można spokojnie zamawiać

Odpowiedz