Ravenol EFS SAE 0W-20 z aprobatą OEM BMW

, 17 maja 2019, 12:53

Specyfikacja BMW Longlife-17 FE+ jest zalecana dla najnowszych silników benzynowych i lekkich silników wysokoprężnych produkowanych przez BMW, także z filtrami cząstek stałych.

Oleje spełniające BMW Longlife-17 FE+ nadają się do silników serii Bx8 (wszystkich modułowych benzynowych) i benzynowych serii N20, od roku modelowego 2014, niezależnie od rynku sprzedaży. Olej o tej normie nie został dopuszczony dla silników produkowanych przez BMW M GmbH.

RAVENOL EFS EcoFullSynth. SAE 0W-20 20 to w pełni syntetyczny olej silnikowy na bazie PAO ze specjalną technologią USVO i sprawdzoną technologią CleanSynto, do silników samochodów osobowych (benzynowych i wysokoprężnych) z turbosprężarką lub bez niej oraz bezpośrednim wtryskiem lub bez niego. Według producentów technologia USVO gwarantuje brak strat lepkości w całym okresie między wymianami oleju, wyróżnia się też stabilnością oksydacyjną. Tworzy bezpieczny film smarny nawet przy bardzo wysokich temperaturach pracy. Jednocześnie w niskich temperaturach umożliwia szybsze rozprowadzenie oleju, a więc wcześniejsze smarowanie silnika. Chroni również przed korozją i utratą oleju pod wpływem utleniania i koksowania.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!