Moto-Profil w rankingu polskich firm tygodnika Wprost

, 7 maja 2019, 15:01

Spółka Moto-Profil znalazła się na 133 miejscu wśród „200 największych polskich firm” tygodnika „Wprost”, awansując w zestawieniu.

Ranking „Wprost” uwzględnia informacje o przychodach, zyskach, aktywach i kapitałach własnych przedsiębiorstw z dominującym polskim kapitałem. Autorzy listy podkreślają, że miniony rok był dla sklasyfikowanych firm najlepszy pod względem wyników finansowych w historii zestawienia. Redakcja „Wprost” opracowuje listę już po raz piąty, a Moto-Profil jest na niej obecny od początku. W pierwszym rankingu, w 2014 roku, firma zajęła 153 miejsce. Tegoroczna pozycja Moto-Profil to zatem awans o 20 miejsc w ciągu 5 lat.

– Spółka jest w doskonałej kondycji. Konsekwentnie realizujemy długofalową strategię, a rezultaty tych działań widoczne są przede wszystkim u naszych partnerów, przekładając się na ich rozwój. Obecność w największych rankingach to dla nas miły efekt towarzyszący dobrym posunięciom biznesowym – mówi Leszek Żurek, prezes Moto-Profil.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Obserwator123, 7 maja 2019, 21:51 15 -1

Porównajcie wzrosty w rankingu MP i AP - wszystko w temacie kto tak naprawdę się rozwija.

Odpowiedz

Anonim, 8 maja 2019, 8:41 12 -1

AP na 127 zdecydowanie lepszą dynamiką, MP wzrost 1 pozycję AP o 6 rok/rok

Odpowiedz

funt, 8 maja 2019, 8:52 17 -1

no widać wyraźnie że profil nie ma pomysłu na swój biznes i swoją przyszłość. To już od 2 czy 3 lat widać jak tracą w sklepach swoje udziały. dobrych pracowników coraz mniej to też pewnie nie pomaga.

Odpowiedz