Warsztat samochodowy prowadzony przez kobiety dla kobiet

, 29 kwietnia 2019, 11:23

Jest na świecie warsztat, w którym pracują same kobiety i są mechanikami z krwi i kości – wymieniają świece, wahacze czy amortyzatory. Takim miejscem jest Girl Auto Clinic, warsztat dla kobiet stworzony przez Patrice Banks.

Tym, co wyróżnia ten warsztat od tysiąca innych jest profesjonalne podejście do mechaniki samochodowej z równoczesnym uwzględnieniem potrzeb kobiet, dla których został on stworzony. Stąd więc w wartościach dodanych znajduje się między innymi… możliwość skorzystania z zabiegów upiększających.

Pomysł na stworzenie unikatowego warsztatu narodził się w głowie założycielki w momencie chęci skorzystania z usług kobiety-mechanika. Okazało się, że znalezienie warsztatu, w którym naprawami zajmują się panie jest praktycznie niemożliwe. Wtedy też stwierdziła, że sama otworzy warsztat, w którym nad samochodami pracować będzie wyłącznie płeć piękna, natomiast jej klientki będą mogły w tym czasie zająć się sobą, korzystając z szerokiej oferty zabiegów upiększających -spa czy kupić produkty pielęgnacyjne.

Połączenie świata kobiet z mechaniką pojazdową okazało się strzałem w dziesiątkę. Warsztat Girls Auto Clinic jest coraz bardziej rozpoznawalny i powoli staje się marką, a jego założycielka Patrice Banks, została kilkakrotnie nagrodzona, czym zwróciła na siebie uwagę inwestorów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!