Rodzina produktów MyFi marki Delphi

, 25 maja 2011, 0:00

Delphi Automotive przedstawia rodzinę produktów nazwanych MyFi™, zaprojektowanych w tym celu, aby producenci samochodów mogli zaproponować swoim klientom rozwiązania z dziedziny dostępu do informacji i rozrywki, zgodne z coraz bardziej wyrafinowanymi potrzebami klientów.

„Zaledwie kilka lat temu, kiedy wyobrażaliśmy sobie system dostępu do informacji i rozrywki w naszych samochodach, mieliśmy na myśli radia AM/FM z magnetofonami kasetowymi lub odtwarzaczami CD” – stwierdził Jugal Vijayvargiya, dyrektor działu Infotainment & Driver Interface Product. – „Dzisiaj, klienci chcą mieć połączenie 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, a Delphi dostarcza możliwe do wykorzystania w praktyce rozwiązania, zapewniające taką łączność”.


Systemy informacji i rozrywki MyFi™ firmy Delphi zapewniają usługi, takie jak tradycyjne radia, ale oferują również znacznie więcej. Poprzez zintegrowanie systemu informacji i rozrywki z doświadczeniami klienta, systemami aktywnego i pasywnego bezpieczeństwa, systemy MyFi™ pozwalają na minimalizację rozproszenia uwagi, wykorzystanie wiedzy i doświadczenia Delphi w dziedzinie systemów bezpieczeństwa i zapewnienie, maksymalnej wartości dodanej dla producentów i kupujących samochody.

Zoptymalizowane systemy MyFi™

Na rynku europejskim po raz pierwszy Delphi wprowadził system informacji i rozrywki w ubiegłym roku w samochodzie Audi A1– radio CNR zapewniające łączność i nawigację. Otwarta, przemyślana architektura radia CNR umożliwia wprowadzenie ponad 200 odmian systemów poprzez odpowiednie skonfigurowanie samochodowej platformy informacji i rozrywki z prostymi aktualizacjami oprogramowania.

W ciągu kolejnych 12 miesięcy, Delphi planuje wprowadzić na rynek interesujące, nowe produkty z serii MyFi™ umożliwiające rozpoznawanie głosu i przekształcające tekst na mowę; wykorzystać standardy takie jak WiFi, Bluetooth i USB, oraz wprowadzić zintegrowane aplikacje, takie jak Pandora czy Stitcher. Te innowacyjne systemy umożliwią kierowcom i pasażerom uzyskanie dostępu do aplikacji zlokalizowanych w smartfonach, odsłuchanie i udzielenie odpowiedzi na SMSy i wykorzystanie najnowocześniejszych systemów nawigacji – a wszystko to bez odrywania rąk od kierownicy i bez rozpraszania uwagi kierowcy.

Vijayvargiya zauważył również, że produkty z serii MyFi™ wykorzystują opracowaną przez Delphi i będącą własnością firmy technologię ultra lekkiej obudowy, tworząc wysokiej jakości systemy ważące znacznie mniej niż tradycyjne systemy audio.

„W dzisiejszych warunkach, kiedy redukcja masy staje się celem, zmierzającym do obniżenia spalania, obniżenie wagi systemu o niemal 25%, o ponad funt w porównaniu z typowym systemem audio, daje naszym klientom jeszcze jedną ważną przewagę”- dodał.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!