Sprzęgiełka alternatora w ofercie Gates

, 17 maja 2011, 0:00

Gates rozszerza paletę produktów o jednokierunkowe sprzęgiełka alternatora DriveAlign, w które wyposażony jest niemal każdy nowy model samochodu. Asortyment firmy Gates pokrywa większość popularnych zastosowań dostępnych na rynku, zawierając obecnie 84 referencje, których pasowanie odpowiada produktom OE.


Gates oferuje również profesjonalny zestaw narzędzi do szybkiego i łatwego montażu oraz demontażu. Firma zaleca wymianę sprzęgiełek podczas obsługi systemu napędu paska pomocniczego oraz w przypadku montażu nowego alternatora.

Dobór odpowiedniego do danej aplikacji jednokierunkowego sprzęgiełka alternatora DriveAlign możliwy jest w katalogu online na stronie www.gatesautocat.com.

Dowiedz się więcej

Elektryczny system zasilania pojazdów
Elektryczny system zasilania pojazdów

Przedstawiamy cykl artykułów prezentujących podstawy wiedzy z zakresu elektrotechniki samochodowej. Jest on przeznaczony dla wszystkich entuzjastów techniki motoryzacyjnej, którzy chcą poznać tajniki instalacji elektrycznych w pojazdach, a nie mieli okazji sięgnięcia do innych źródeł. Cykl polecamy uczniom i nauczycielom szkół samochodowych, ponieważ jest powiązany z nowym programem nauczania „Elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów samochodowych” w […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!