Nowość w ofercie Auto Partner – akumulatory VARTA

, 2 kwietnia 2019, 13:26

Auto Partner SA rozpoczął współpracę z JCI, producentem akumulatorów marki VARTA, dzięki czemu w ofercie dystrybutora znalazły się wszystkie linie produktów tej marki, tj. Black Dynamic, Blue Dynamic, Silver Dynamic oraz Blue Dynamic EFB i Silver Dynamic AGM.

Produkty VARTA

  • Black Dynamic – dla samochodów wyprodukowanych przed rokiem 2000 o niższym zapotrzebowaniu na energię
  • Blue Dynamic – dla pojazdów o standardowym zapotrzebowaniu na energię, czyli wyposażonych w standardową ilość odbiorników energii i bez technologii start-stop. Oferują wysoka moc rozruchową i przez długi czas użytkowania utrzymują parametry elektryczne na stałym poziomie.
  • Silver Dynamic – wybór dla pojazdów bez systemu start-stop o najwyższym zapotrzebowaniu na energię. Modele z tej rodziny oferują bardzo wysoką moc rozruchową i wydłużoną żywotność.
  • Silver Dynamic AGM – mają trzy razy dłuższy cykl życia w porównaniu z tradycyjnymi akumulatorami. To wybór dla pojazdów o najwyższym zapotrzebowaniu na energię wynikającym ze specyfikacji jazdy, mroźnych zim, gorących okresów letnich lub dużej ilości odbiorników energii elektrycznej. Akumulatory te znajdują się w 80 % nowo wyprodukowanych samochodów z funkcją start-stop, gdzie wymagana jest zaawansowana technologia AGM.

Z pełną ofertą dystrybutora zapoznać się można na stronie internetowej www.autopartner.com, u przedstawicieli handlowych bądź w najbliższym oddziale Auto Partner SA.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!