Kompletne zestawy sprzęgieł w ofercie Kager

, 4 maja 2011, 0:00

Od kwietnia 2011 roku, firma Fota wprowadziła do swojej oferty kompletne zestawy sprzęgieł pod marką Kager. Ofertę stanowi ponad 70 referencji, z zastosowaniem przede wszystkim do najpopularniejszych pojazdów europejskich, ale również do aut z rodowodem azjatyckim.


Testy nowych produktów trwały blisko rok. Jakość produktów w stosunku do ceny to główna zaleta nowej linii. Producentem sprzęgieł dla marki Kager jest jedna z największych fabryk materiałów frykcyjnych i elementów układu przekazania napędu, dostawca na pierwsze wyposażenie (OEM) między innymi dla jednej z fabryk grupy Volkswagen’a.

W systemie sprzedaży Foty indeksy te występują pod numerami 16-XXXX ( gdzie X – oznacza cyfrę). Skatalogowane w elektronicznym katalogu Fota oraz katalogu on-line, referencje sprzęgieł Kagera posiadają krosy na czołowych producentów tych części na Świecie, takich jak LUK, SACHS czy VALEO. Oferta ma być na bieżąco rozbudowywana, prawdopodobnie również o 4-elementowe zestawy sprzęgieł ze sztywnym kołem zamachowym (alternatywna dla sprzęgieł z kołem dwumasowym).

Więcej informacji na stronie www.kager.pl oraz w oddziałach Fota S.A.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!