AVA Quality Cooling marka dynamicznie wchodząca na rynek krajów Europy Wschodniej

, 18 kwietnia 2019, 8:02

Własne fabryki chłodnic w Chinach i Kambodży, produkty OE w ofercie, oferta chłodzenia i klimatyzacji do samochodów osobowych i ciężarowych, preferowany dostawca dużych grup zakupowych.       

Od początku 2017 r. AVA jest częścią Enterex International Limited Group, spółki notowanej na Tajpejskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i jednego z największych na świecie producentów chłodnic i skraplaczy dla wtórnego rynku motoryzacyjnego oraz lokalnych producentów OEM, o rocznych zdolnościach produkcyjnych wynoszących 5 milionów sztuk.

Siedziba główna Enterex znajduje się na Tajwanie z własnymi fabrykami w Chinach i Kambodży, a jej oddziały znajdują się również w Ameryce Północnej, z centrum sprzedaży i dystrybucji w Arlington w Teksasie oraz centrum badawczo – projektowe w Westbrook w stanie Connecticut. Z ponad 30% udziałem w rynku, Enterex może być uważany za lidera na północnoamerykańskim rynku części zamiennych dla przemysłu motoryzacyjnego. Podobnym celem dla grupy jest oczywiście rynek europejski.

AVA CEE jest najnowszym przejęciem AVA Group. Założona w 2009 roku firma AVA CEE (poprzednio Highway International) jest liderem w dystrybucji produktów chłodniczych w Europie Środkowej i Wschodniej oraz jednym ze światowych dystrybutorów TitanX – producenta OE produktów dla samochodów ciężarowych.

Co wyróżnia produkty AVA QUALITY SYSTEMS?

  • Produkty z własnych fabryk: szeroka oferta, wysoka, kontrolowana jakość
  • Pierwszomontażowa oferta TitanX do samochodów ciężarowych
  • Szybki rozwój produktu i reagowanie na potrzeby rynku dzięki własnym działom R&D
  • Konkurencyjne ceny i wsparcie dla dystrybutorów
  • Sukcesy na rynkach USA (z 30% udziałem w rynku) oraz we Francji, w Beneluksie i UK z najlepszą prognozą dla naszego regionu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!