Najnowszy olej Liqui Moly Leichtlauf Special F 5W-30

, 2 maja 2011, 0:00

Najnowszy olej Liqui Moly to produkt oparty na technologii syntetycznej, opracowany z myślą o nowoczesnych silnikach oszczędzających paliwo. Dzięki swoim właściwościom zapewnić ma szybkie smarowanie nawet w bardzo niskich temperaturach.


Zastosowanie w oleju nowoczesnych dodatków zapewnia czystość jednostki napędowej. Produkt nadaje się do silników benzynowych oraz Diesla, również wyposażonych w turbo sprężarkę oraz filtr cząstek stałych DPF. Olej ten jest szczególnie polecany do silników z długimi okresami między wymianami.

Najnowsza specyfikacja Ford, którą między innymi spełnia ten produkt dotyczy przede wszystkim silników produkowanych od 2009 roku. Olej jest również może być stosowany w pojazdach Ford produkowanych od 07/1998 oraz w pojazdach innych marek: Land Rover, Rover / MG, Jaguar, Mazda i Citroen zgodnie z katalogiem doboru oleju.

Leichtlauf Secial F 5W-30 spełnia poniższe aprobaty i specyfikacje:

ACEA A5-08/B5-08
Ford WSS-M2C 913-A
Ford WSS-M2C 913-B
Ford WSS-M2C 913-C

Liqui Moly rekomenduje stosowanie tego produktu do pojazdów , które wymagają oleju o specyfikacji:
Fiat 9.55535-G1

Dowiedz się więcej

Nowe oleje PLATINUM MaxExpert
Nowe oleje PLATINUM MaxExpert

Firma ORLEN OIL stworzyła linię nowoczesnych, syntetycznych olejów silnikowych PLATINUM MaxExpert. Produkty podzielono według marek pojazdów do których są one dedykowane. Oleje silnikowe z rodziny PLATINUM MaxExpert to wynik badań i testów prowadzonych przez technologów ORLEN OIL. Dzięki najnowszej technologii wykorzystywanej do ich produkcji, a także perfekcyjnie opracowanej recepturze dostosowanej do wymagań i potrzeb konkretnych […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!