Reflektory OSRAM w wersji LED dla Golfa VII

, 20 marca 2019, 9:33

Osram zaprezentował nowe reflektory dedykowane dla Volkswagena Golfa VII. Ich design został nagrodzony podczas ostatniej edycji Międzynarodowych Targów Automechanika we Frankfurcie nad Menem.

Produkty dostępne są w trzech wersjach – Black, Chrome oraz GTI. Produkty należą do rodziny retrofitów LEDriving. Zastosowanie technologii LED zamiast żarówek halogenowych sprawia, że reflektory zużywają nie tylko mniej energii, ale przede wszystkim wyposażone są w źródła światła o bardzo długiej trwałości.

Reflektory LEDriving OSRAM umożliwiają w pełni legalną modernizację oświetlenia przedniego samochodów Golf VII fabrycznie wyposażonych w reflektory halogenowe lub ksenonowe. Wszystkie funkcje reflektora głównego – światła drogowe, mijania, do jazdy dziennej i kierunkowskazy wykorzystują najnowocześniejszą technologię LED. Posiadają pełną homologację na wszystkie funkcje, a ich montaż jest prosty i nie wymaga ani konieczności wprowadzenia modyfikacji w istniejącym okablowaniu, ani zastosowania systemu poziomowania i spryskiwaczy. Dzięki technologii lightguide, produkty te charakteryzują się jednorodnym światłem bez widocznych punktów świetlnych o temperaturze barwowej do 6000 K. Reflektory zapewniają do 200% jaśniejsze światło niż określają to minima w normie homologacyjnej ECE R112 i oświetlają drogę do 200 m przed pojazdem.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!